אימוני ריצה בעולם

זהו המקום להעלאת חוויות, שאלות, תגובות, הערות והארות בנושאים הקשורים לריצה. בין חברי המועדון יש מאמנים, רצים ותיקים, רצים פחות ותיקים אשר אוהבים מאד לרוץ ולדבר על ריצה. זוהי הבמה ואתם מוזמנים להעלות כל נושא העולה על דעתכם.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
doron2008
יצירת קשר:

אימוני ריצה בעולם

הודעהעל ידי doron2008 » 10 ספטמבר 2007 15:03

שלום, אני פעם ראשונה כאן, עד עכשיו רק קראתי בעיון (וניחשתי :-)).בחודשים האחרונים, יצא לי לשהות במספר מקומות בעולם, ולרוץ בחלק ניכר מהם.ביום ראשון השבוע, הזדמן לי לרוץ בסינגפור, והזדמנה לי חווית ריצה ממקום אחר לגמרי.בחוף המזרחי של סינגפור (איזור Marine Parade, למי שמתעניין) ישנה רצועת חוף המחולקת באופן הבא:כ5 מטר של חוף חולי;כ15 מטר של רצועת דשא (מיועדת גם לאוהלים, פיקניקים וכיו"ב);<b>Text</b>רצועת של כ3 מטר שבה שיחים ודשא;מסלול לרוכבי אופניים ורולר בליידס (דו מסלולי, כ2 מטר כל מסלול);רצועת דשא נוספתהמסלול המיועד לריצה נמצא במקביל לקו החוף, רובו מוצל על ידי עצים, ועליו נמצאים רק הולכי רגל ורצים. למרות שהייתי שם בשעה עמוסה מאוד (יום ראשון אחה"צ), והיתה כמות אנשים עצומה, עדיין ניתן לרוץ כמעט בלי הפרעה. כמות הרצים גדולה מאוד, רובם בקצבים לא מאוד מהירים. במסלול נקודות מים רבות, וכאמור סימוני מרחק ברורים כל 400 מטר.למרות הלחות הכבדה, והחום הלא פשוט, הריצה היתה מהנה מאוד, והאווירה יוצאת דופן לטובה.ושתי שאלות לסיום:1. האם יש רשות מקומית שתיטול על עצמה פרוייקט שייטיב עם הרצים?2. האם חוויתם חוויות ראויות לציון בעוד מקומות בעולם? (הכוונה אינה דווקא למירוצים תחרותיים, אלא למקומות שכייף להתאמן בהם)

קוביש
יצירת קשר:

אימוני ריצה בעולם

הודעהעל ידי קוביש » 10 ספטמבר 2007 15:24

אין כמו הארץ ראה את השירשור שלי....בעולם אם אתה מתעקש יש לי מסלולים בפריז לונדון דיסלדורף וכן בעיירה נחמדה הנקראת איוראה Ivrea כ-120 קמ ממילאנו

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

אימוני ריצה בעולם

הודעהעל ידי חלושעס » 10 ספטמבר 2007 15:39

קודם כל - ברוך הבא דורון.בוא נתחיל מהסוף:אצלנו במועדון - כולנו רצי צווארון כחול, כך שהכי חו"ל שיוצא לנו זה מילואים בחברון.לגבי הרשויות המקומיות - אני מתאר לעצמי שכל זמן שפעילויות הספורט והפנאי הן לא בראש סדר העדיפויות הלאומי (אם מפני שיש דברים דחופים יותר, ואם מפני שהנושא הזה עדיין לא מספיק פופולארי בארץ) - אין סיכוי שזה יקרה. מלבד זאת - נראה לי שגם באירופה תתקשה למצוא מסלול שכזה...

doron2008
יצירת קשר:

אימוני ריצה בעולם

הודעהעל ידי doron2008 » 10 ספטמבר 2007 16:39

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>אין כמו הארץ ראה את השירשור שלי....<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>כמו הארץ באמת אין, אבל פחות טוב ויותר טוב, דווקא יש...מכל מקום - ראיתי שאתה רץ גם באיזור עמק יזרעאל - אז אם אמנם כך הדבר, אשמח להצטרף (אבל בזהירות עם המבערים, כן?).

shohat
יצירת קשר:

אימוני ריצה בעולם

הודעהעל ידי shohat » 10 ספטמבר 2007 16:43

אח קובי, קובי, קובי, תן לי חתיכת תבור, תן לי חתיכת כנרת. מצד אחד כל כך צודק, מצד שני...שתי ריצות הפנטזיה שלי:1. Mount Washington Auto Roadמדי שנה מתקיימות שם גם תחרויות ריצה ואפניים. בריצה הזו אתה עובר שינוי קיצוני בתנאי גובה ומזג אויר, ובכל צעד נוסף, הנוף מרהיב עוד יותר.http://www.mountwashingtonautoroad.com/Page-16.html2. Acadia National Park - כל סוגי הנופים (אגמים, חופים, אוקיינוס, הרים יערות, צוקים ומפלים) בהקפה של אי קטן אחד.http://www.acadiamagic.com/Photos01.htmlאולי המקום הכי יפה בעולם (כולל הבופור).

shohat
יצירת קשר:

אימוני ריצה בעולם

הודעהעל ידי shohat » 10 ספטמבר 2007 16:54

וכמובן שיש גם מרתון - http://www.mdimarathon.org/

קוביש
יצירת קשר:

אימוני ריצה בעולם

הודעהעל ידי קוביש » 10 ספטמבר 2007 17:32

דורון אני רץ לאט לא לדאוג כרכור זה 2 מטר מעמק יזרעאל וריצת שישי הקרוב מתחילה בכרכורלגבי מקומות יפים לרוץ שוחט תרשה לי לחלוק עליך בפעם ה.... לא יודע כמה acadia אמנם יפה ביחוד בעונת הסתיו הממשמשת (קייץ אינדיאני) אבל אם כל הכבוד ויש כבוד אין במו Zion במדינת Utah גם Bryce לא ילד ו Arches אחחחחחחחחח הייתי רץ שם יומם ולייל אני מתוודא כאן על תוכנית מגרה שלי לעשות שנת שבתון ב-Moab אם אתה מכיר, כשכל בוקר רצים ל Dead horse shoe יש יש מסלולים אכן

קוביש
יצירת קשר:

אימוני ריצה בעולם

הודעהעל ידי קוביש » 10 ספטמבר 2007 17:33

עם במקום אם סליחה

shohat
יצירת קשר:

אימוני ריצה בעולם

הודעהעל ידי shohat » 10 ספטמבר 2007 17:43

מוכן ללמוד ממך. יהיה כיף.

קוביש
יצירת קשר:

אימוני ריצה בעולם

הודעהעל ידי קוביש » 10 ספטמבר 2007 18:25

[url="http://bike.shevet-alon.com/GoogleEarth_Placemark.kmz"]Moab[/url]

קוביש
יצירת קשר:

אימוני ריצה בעולם

הודעהעל ידי קוביש » 10 ספטמבר 2007 18:28

תסתכלו קצת בתמונות שגוגל נותנים ובטח כמה מכם יסעו בקרוב בחיים זה עוד יותר יפה

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “פורום מועדון רצי ארוחת הבוקר”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים