טבריה 2014 שרשור המברוקים

אתם מוזמנים להעלות כל נושא שעולה על דעתכם וקשור למרוץ המטרה של רוב חברי המועדון.
אתם מוזמנים להתאמן ביחד איתנו ולהצטרף לחוויה של אימונים קבוצתיים עם רוח, הנאה והשגיות.
שחר מתן
יצירת קשר:

Re: טבריה 2014 שרשור המברוקים

הודעהעל ידי שחר מתן » 12 ינואר 2014 16:25

דברים ששכחת, שאין כאן כלום בלעדיהם,

יוסי, שלא משנה מה- לטבריה הוא בא, ומהווה השראה ביכולת להוריד כוס קולה וקרמבו מוקה בשש בבוקר כשכולם עם בחילה.

אותך, שכתבת תוכנית, והרבה יותר מזה הובלת כל אחד מאיתנו לאורכה, גם ברגעים שהתחשק לך להיכנס מתחת לשמיכה, בכל זאת כתבת, דיברת, והדלקת כל פעם את המוג'ו מחדש. במילה.

ואת גיסר, שאין בנאדם במועדון שאין לו איתו שיחות וואצה יומיות, שבודק אחרי כל אימון וכל ריצה ומנחה ומוביל ונמצא שם, בשביל כל אחד ואחת.
הרגע הזה שלקחת איתך את רותי בזינוק, דחפת אותה לוודא שהיא בשורה ראשונה, הוא רק עוד תמונה.

תמונה יפה יש לנו למועדון שלנו. יפה מאד...

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 12 ינואר 2014 16:33

שיר שכבר העליתי לפחות פעם אחת (אם לא יותר) לאתר, ושבמצבים כאלו מדבר אלי בכל פעם מחדש.
עם כל הנסיון, וכל מה שחשבנו שראינו - אנחנו בסה"כ absolute beginners. מתרגשים בכל פעם מחדש.

<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/r8NZa9wYZ_U" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
God and Man no confessions
God and Man no religion
God and Man don't believe in Modern Love

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 12 ינואר 2014 16:43

היתה גם נציגות במירוץ ה - 10 ק"מ -

משה לוין - 40:31 (שני בקטגוריית 55-59)
מאיה ופרד (שזכינו להכיר), שרצו ריצה "תיירותית" והיו שם כדי לעודד ולשמוח איתנו.

ariG
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ariG » 12 ינואר 2014 22:16

וואו.... מה הולך פה...
שוין - טבריה 2014 במשפט אחד - ש.א. אבל לגמרי לא אישי. יומיים אח"כ ועדיין מנסה לעכל איך דרך עם כ"כ הרבה לבד יכולה להיעשות כ"כ ביחד...

עמיחי הזהיר אותי לפני שנה. אז הנה - זה לא סיכום, מקסימום ווערט קצר (ולכל הגייזופובים - ראו הוזהרתם)

לכתוב על הדרך ועל המירוץ עצמו - לא רואה טעם. מי שמעניין אותו כבר מכיר את הדרך, את כל מה שהיה ביום ששי, ובטח גם את הספליטים. מה שנקרא "היה כבר". הלאה.

נחשון - את התודה האישית שלי שלחתי כבר לנחשון לפני המרתון. למה לפני? כי ידעתי (ולא היה שום צורך להסביר) שמה שיהיה ביום ששי בטבריה, ובוודאי המספר על השעון, לא ישנו, יוסיפו או יגרעו מן המסע לשם, או מחלקו של נחשון בו – כחבר (ולא אביך אותו כאן), וכ....מאמן (ואין לי מושג האם/איפה ישנו הגבול ביניהם). Priceless. קראתי בעבר דברי הלל שהוא כתב על מאמן. ליתר דיוק - על שניים. מבלי לגרוע כהוא זה מאף מאמן אחר ביקום, אני לא יכולתי לבקש יותר.
וכל זאת עוד לפני יום ששי. ביום ה' בערב, נחשון אמר לי שהוא ינסה ללוות אותי מהק"מ ה-32, ושאין מבחינתו דרך יותר נכונה לסיים את התקופה הזו. רק חייכתי כי נגמרו לי המילים (כן חלושעס, זה לא קורה הרבה).

Fast forward לבוקר (הרבה בזכות הרוטור, אחלה אחלה room-mate). בעצם – לק”מ ה-30 כי שם הרי מתחיל המרתון...
"ויעש יהושע כאשר אמר לו משה להלחם בעמלק, ומשה אהרן וחור עלו ראש הגבעה... והיה כאשר ירים משה ידו וגבר ישראל וכאשר יניח ידו וגבר עמלק. וידי משה כבדים ויקחו אבן וישימו תחתיו וישב עליה ואהרון וחור תמכו בידיו מזה אחד ומזה אחד ויהי ידיו אמונה עד בוא השמש..." (פרשת השבוע דאתמול...)

זהיתי את נחשון מרחוק, והרמתי צעקה-->שירה "תתחמם אולד מאן... BADADADADADADA..." ומשם, לאחר קבלת דיווח מפורט לגבי כל החבר'ה מקדימה, נמשכה הדרך עם הרבה צחוקים וטראש-טוק. אחרי כמה ק"מ גם חלושעס מצטרף (עוד unsung hero - א גאנצע שכוייעח אלטער קאקער (-:). וכך אני מתקדם במלחמה לטבריה, עם נחשון ויוסי ("שתוק כבר גולדשמיט, שמור כוחות..."), מזה אחד ומזה אחד, אשכרה (ולהבדיל...) אהרן וחור... מי היה מאמין שאזכה לליווי כזה. ג'וגר כמוני שבקושי קרע עד היום זוג נעליים, מקבל קודם את אביחי בירושלים, ועכשיו את יוסי ונחשון בטבריה.
[הערת שוליים – כפי שאמרתי לחלושעס בק"מ ה-35 – לרוץ עם נחשון במרתון טבריה זה כמו לצאת עם סופרמודל – כולם מצלמים, צועקים ומריעים לך בדרך כמו מטורפים... משעשע ביותר].

אנצל (גם) במה זו להודות לכולם - כיחידים, וכמקשה אחת, על ה"ביחד". אין כמו לפגוש עוד מישהו לדרך במחשכי המסילה/הר/וואדי, לחלוק חוויה עם מי שמבין, לקבל השראה/ עצה/ תמיכה/ אוזן-קשבת מאנשים שהיו שם, פרגון מכאלה שעשו כבר דבר או שניים בחייהם וגם על המסלול, ההירתמות בכל אירוע או סתם בשיגרה.... you all know who you are.

איך אמר בעל ה"חברים קו"כ חברים" שהביאני עד הנה- "פלטפורמה להגשמת חלומות"?
that, but so much more....

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 12 ינואר 2014 22:36

שכוייעח גולדשמיט.
אמרתי לך ולאחרים שאתה ההימור שלי להפעם (ת'אמת זו לא הברקה שלי, זה היה עיבוד של נתונים שספגתי מנרז ועמיחי) ובאמת לא איכזבת.
השוואנץ של ה-1:37 זה כדי שנהיה בטוחים שנקבל אותך לעוד סיבוב.

אין ספק שאתה אחד הדוס-גוט-יונטעפים היותר מגניבים שפגשתי...
God and Man no religion

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 12 ינואר 2014 22:39

(אגב, קבלו דוגמא מגולדשמיט לגבי סיקור המרתון, מיותר לספר על כל ג'ל ואיזוטון שלקחתם בדרך. יוצאת דופן רותי שמותר לה לספר גם על הגרביים וגם על השלפוחיות כי היא מלכה ;-) )
God and Man no religion

חיים ז.
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חיים ז. » 13 ינואר 2014 00:55

יוסי, תן לאנשים לכתוב מה שרוצים, איך שמרגישים.
אם לא נרצה, לא נקרא.
האנשים - הם הקבוצה!

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חלושעס » 13 ינואר 2014 08:47

וואלה. צודק. קבלו ביטול
God and Man no religion

nerez
יצירת קשר:

הודעהעל ידי nerez » 13 ינואר 2014 09:48

אחלה סיכום גולדשמיט. נשמע כמו חווית "והמים להם חומה מימינם ומשמאלם..."
"הגברתי כי היה לי קשה"(פ. פסיס)

חיים ז.
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חיים ז. » 13 ינואר 2014 11:43

כן, אריאל. אחלה סיכום.
תודה גם לשלומי, תני ועמית.
האנשים - הם הקבוצה!

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 13 ינואר 2014 13:00

אחלה סיכום אריאל. תודה!

חסרה רק התמונה שלך בלובי, ערב המרתון, נותן בראש על הפסנתר.

Aviad
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Aviad » 13 ינואר 2014 13:19

בבקשה:

20140109_165409.jpg
20140109_165409.jpg (150.62 KiB) נצפה 5302 פעמים

Aviad
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Aviad » 13 ינואר 2014 13:44

והסיכום הקצר שלי למרתון.

בעצם יש שניים, ושניהם ארוכים (אבל בשניהם אקצר פה למינימום). הראשון הוא על המועדון הנפלא הזה שאליו הצטרפתי בדיוק אחרי משבר אישי קשה, בזמן שהייתי צריך מסגרת מסודרת לאימונים לטבריה שאותם התחלתי כמה חודשים לפני כן ונפגעו קצת. הצטרפתי וגיליתי גם מסגרת מקצועית איכותית שלוקחת אותי בדיוק למקומות שאני צריך להגיע אליהם, אבל בעיקר מסגרת חברתית מיוחדת עם אנשים מיוחדים שיוצרים יחד וייב ששאב אותי פנימה בבת אחת. קשה לי למצוא את המילים שמתארות את מה שאני מרגיש כלפי המועדון, גם כקבוצה וגם כאינדיבידואלים.

השני הוא של המרתון עצמו, וגם של תקופת ההכנה. אני לא אתחיל לחפור פה על כל מהלך המרוץ שלי, אף על פי שיש לי הרבה מה לכתוב. את זה אני אשאיר לפלטפורמה אחרת. אני רק אקביל את המרתון הזה לתחום אחר שאני עוסק בו - רכיבה. ברכיבה, תחרותית או מנהלתית, יש מושג שמתייחס לפניות ונקרא 'כנס לאט, צא מהר'. כנס לפנייה קצת יותר לאט ממה שאתה מסוגל כדי להרגיע את העניינים, לחזור מהר לגז, ובסופו של דבר לקבל את מה שהכי חשוב בפנייה - היציאה החזקה על הגז, או 'הדרייב'. את מעט הזמן שהקרבת בכניסה אתה תקבל בריבית ביציאה ממנה על הגז. הקרבת חצי שנייה בכניסה, תקבל שתי שניות ביציאה. בפניות ארוכות אתה חייב לרסן את עצמך. חכה, חכה, חכה חכה, חכה, היגוי, ו... גאאאז! וזה בדיוק מה שהיה לי במרתון הזה. ריסנתי את עצמי לא לרוץ מהר מדי. חזרתי על מנטרות כמו 'כנס לאט, צא מהר', 'תן לגרבייג' טיים לעבור', 'חכה לדרייב' ו'תרים להנחתה'. התוצאה - קצב פחות או יותר קבוע בכל המרוץ, בשליטה מלאה, כשהספליט האחרון (ק"מ 35-40) היה המהיר ביותר. התפוצצתי על הק"מ האחרונים וקיבלתי את הדרייב שחיכיתי לו במשך 35 ק"מ. התוצאה כמובן מעיפה אותי לשמיים (2:57:57 ש' זמן אישי! :D ), אבל הדרך, מהלך המרוץ והתחושה שאיתה סיימתי את המרתון - על הקצה ועם רעב לעוד - הם אלו שמעיפים אותי אפילו יותר מהתוצאה. אין כמו לסיים רצף פניות על הגז עם קו שהתלבש בול ודרייב החוצה לישורת, ואין כמו לסיים מרתון בתחושה שסחטת את הלימון עד הסוף ובדיוק בזמן. אז אני מאושר.

תודה לכולכם. אחד אחד.
נערך לאחרונה על ידי Aviad ב 13 ינואר 2014 13:50, נערך פעם 1 בסך הכל.

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 13 ינואר 2014 13:48

איזה יופי של תיאור! לגזור ולשמור.

ariG
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ariG » 13 ינואר 2014 14:04

אתה קילר אמיתי, אייסמן, ואני אומר את זה מההתחלה, אז בטמפו בוואדי. והנה החותמת. אבל עכשיו ברצינות - אתה חושב שמישהו יתייחס לכל זה אחרי התמונה...? (-:

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “מרתון טבריה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 26 אורחים