טבריה 2009 - שירשור המברוכים

אתם מוזמנים להעלות כל נושא שעולה על דעתכם וקשור למרוץ המטרה של רוב חברי המועדון.
אתם מוזמנים להתאמן ביחד איתנו ולהצטרף לחוויה של אימונים קבוצתיים עם רוח, הנאה והשגיות.
shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 11 ינואר 2009 19:12

אולי. גם. אבל לא לזה בדיוק התכוונתי.אני לא אמשיך כאן את הדיון הזה, כי אחרי הכל מדובר בשירשור מברוכים.ובתור סיכום מרתון ושיתוף בחוויות, אכן מגיע לדודי מברוכ.

רועי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רועי » 11 ינואר 2009 22:21

לפני הסיכום,תודות.תודה לכל חברי המועדון הנפלא הזהעל חווית טבריה 2009.קבוצת אנשים שאני כה גאה ומאושר להיות חלק ממנה,וכאן אציין שלושה:יוסי-אחריך אני רץ מן ההתחלה ואשמח לעשות זאת עוד ועוד ועוד.האימונים שלך,הבנת הריצה,שיפור היכולת וההשיגים מעוררים בי הערצה. חיים-אתה בשבילי הדבר הבטוח ובו בזמן מעורר הפליאה,איך עם כל התקלות שבדרך,בזמן אמת אתה רץ מדהים.יורם-ממך אני לומד ויש לי עוד המון.תודה על ההקשבה ,ההכוונה,הקניית הבטחון,הרצון האמיתי בהצלחה שליועל הסבלנות אין קץ.בלעדיך לא הייתי עומד על שום קו זינוק.ובנוסף אני חייב להודות לשני רצים נפלאים שהיוו בעבורי דבוקה,לפחות עד לק"מ ה-30.דן לייש ולירן פז שלולא העבודה המשותפת לשלושתינו, לא היה נראה המרתון שלי כפי שהיה.ואחרון,ולו מגיעה הכרת תודה מיוחדת, דניאל פלזנשטיין ממועדון הסוללים שרץ לצידי, ליווה וסעד אותי בק"מ ה-35 הקשה מכל שבו שרירי הרגליים שלי עמדו להתפקע, ונתן לי למצוא בתוכי כוחות יש מאין שהביאו אותי אל הסוף המתוק.תודה לכל השותפים לדרך על חווית ריצה נפלאה.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “מרתון טבריה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים