שרשור עצות

אתם מוזמנים להעלות כל נושא שעולה על דעתכם וקשור למרוץ המטרה של רוב חברי המועדון.
אתם מוזמנים להתאמן ביחד איתנו ולהצטרף לחוויה של אימונים קבוצתיים עם רוח, הנאה והשגיות.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
foggy1
יצירת קשר:

שרשור עצות

הודעהעל ידי foggy1 » 21 ספטמבר 2008 21:25

פתחתי שרשור עצות בנושא הכנה למרתון בקומונה של איילות, אשמח אם תוכלו לתרום מהידע הרב שלכם.[url="http://www.tapuz.co.il/communa/ViewmsgCommuna.asp?Communaid=2281&msgid=31184111"]עצות הכנה למרתון[/url]

יוחאי
יצירת קשר:

שרשור עצות

הודעהעל ידי יוחאי » 21 ספטמבר 2008 22:31

אני זוכר שדובר איילות ביקש ממני לא לכתוב שם יותר. אני מכבד את רצונו, ולא בקושי רב.

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

שרשור עצות

הודעהעל ידי חלושעס » 22 ספטמבר 2008 08:50

יוחאי, אומנם הדובר הלז ביקש, אך לאחר מכן מוטי ויפה - שניהם אנשים מקסימים ומפרגנים (שהם עבורי המייצגים האמיתיים של המועדון) הזמינו אותנו וגינו את ההשתלחויות בנו. בנוסף, דע לך שבליגה הם היו מהמעודדים הנמרצים שלנו. לכן - למרות שאין לי הרבה מה לחדש בשרשור הזה - אכבד אותם (אגב, לך ממילא לא היה מה לכתוב שם כיוון שאתה לא בטווח הזמנים המצויין...)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “מרתון טבריה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים