עשה לי את זה הבוקר

אתם מוזמנים להעלות כל נושא שעולה על דעתכם וקשור למרוץ המטרה של רוב חברי המועדון.
אתם מוזמנים להתאמן ביחד איתנו ולהצטרף לחוויה של אימונים קבוצתיים עם רוח, הנאה והשגיות.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
יוחאי
יצירת קשר:

עשה לי את זה הבוקר

הודעהעל ידי יוחאי » 16 ספטמבר 2008 12:52

תגידו, איפה השרשור שירים בבוקר של קוביש?הבוקר שיר שבהחלט עשה לי את זה על הר איתן, כשמוחי מרוקן לחלוטין ממחשבות ואז השיר הבא הפציע בין האוזניים.ביצוע: שושיק שני מילים: ע. הלל לחן: נעמי שמר מה עושים העצים? - צומחיםומה הבתים עושים? - עומדיםוהעננים? - נוסעים, נוסעיםוהקוצים? -עושים שריפותומה הציפורים? - עפותעפות עפות עפותעפות עד שמתעייפות.הזמן עובר ככהוהאדמה נחהאז מה? אז מה?אז ככהמה עושים ההרים? - מאומהומה רכבות עושות? - מהומהומה עושה הצאן? - אבקוהאוניות? - עושות מרחקומה עושה הים? - יםומה עושה השמש? - יוםומה עושים הכוכבים?נופלים עלינו ממרוםנופלים נופלים נופליםלאן? - לשום מקוםהזמן עובר ככה...מה עושים העצים? - צומחיםומה הבתים עושים? - עומדיםוהעננים? - נוסעיםוהקוצים? -עושים שריפותומה עושה אני? - כלום כלוםמה עושה אני? - כלוםאני? - אני שואל, סתם אני שואלמאוד מאוד מאודמאוד אני שואלהזמן עובר ככה..

קוביש
יצירת קשר:

עשה לי את זה הבוקר

הודעהעל ידי קוביש » 16 ספטמבר 2008 12:59

היית בהר איתן?גם אני ויש לי הוכחותhttp://trail.motionbased.com/trail/activity/6783642החלוש המליץ לי לעשות שם אינטרוואלים של עליות רק שכח לספר לי שזה מסלול שכולו עליותגמרתי 20 קמ עם 890 מטר טיפוס (החלוש ישלם ביוקר)רצתי בין 6:00 ל 8:00 איפה היה כבודו?ביחס לשירשור.... זה בהודעות המועדוןקבלhttp://www.youtube.com/watch?v=IguVumbmgFU

amih77
יצירת קשר:

עשה לי את זה הבוקר

הודעהעל ידי amih77 » 16 ספטמבר 2008 13:10

קובי, שמת לב שגוגל השיקו את המפות שלהם גם לארץ?

יוחאי
יצירת קשר:

עשה לי את זה הבוקר

הודעהעל ידי יוחאי » 16 ספטמבר 2008 13:14

הייתי רק אחרי ששמתי את נועם בגן, התחלתי 8:30... בטח היה נעים הרבה יותר כשאתה התחלת. זה כנראה הסידור שלי עד סוף החודש הזה. תגיד, אתה לא שמעת את השיר הזה שם? עמיחי קבענו מחרתיים (איך אומרים אצלכם, "בלי נדר").

amih77
יצירת קשר:

עשה לי את זה הבוקר

הודעהעל ידי amih77 » 16 ספטמבר 2008 13:21

יוחאי תתעדכן, מעתה אמור - בלנ"ד (ב' דגושה ופתוחה)

יוחאי
יצירת קשר:

עשה לי את זה הבוקר

הודעהעל ידי יוחאי » 16 ספטמבר 2008 13:45

אוקי עמיחי רשמתי. קוביש, אתה שובב אתה. לא רק הגירסה החתרנית ששמת בלינק, אלא עכשיו אני קולט גם למה הרגשתי שהעליות היו לי פחות תלולות מאתמול.

סמל אישי של המשתמש
Amitay
יצירת קשר:

עשה לי את זה הבוקר

הודעהעל ידי Amitay » 16 ספטמבר 2008 13:56

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote> קוביש, אתה שובב אתה.<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>התכוונת לומרשובב אני, אני שובב אך לב לי לב זהבשובב אני, אני שובב אך לב לי לב זהביום שבת עת מנוחהחג לי ושמחהאל תוך השקט וההסאשרוק שריקת קונדס אבי עלי צועק חמאסשדי לו ונמאס.ראו מיד, בבת אחתוכבר ליבי נמס.שובב אני...כך קרה שבכיתהוהמורה גילתהאצלי תמיד דרוך מוכןרוגטקה בשולחן.מן הכיתה נזרקתי חישזה מזלי הבישאבל אני את מורתיאוהב על פני כל איש.שובב אני...ברחוב איזו בושהנתקלתי באישהומסלה התפוזיםקפצו כחפוזיםפרחח אתה! כך לי אמרהברחתי בלי ברירהולו בקשה רק בלחישההייתי בעזרהשובב אני...

קוביש
יצירת קשר:

עשה לי את זה הבוקר

הודעהעל ידי קוביש » 16 ספטמבר 2008 13:57

יוחאי בשבילך אני מיישר הרים אם צריךעמיח אתה פוגע בי,אם אני יודע? אני נתתי להם את השמות של הרחובות :-)

Rafi
יצירת קשר:

עשה לי את זה הבוקר

הודעהעל ידי Rafi » 17 ספטמבר 2008 06:54

קובי יא גנוב, באותה שעה 5:50 התחלתי ריצה של 23 ק"מ בואדי. שמעת על ההמצאה החדשה? - טלפון סלולארי!!!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “מרתון טבריה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים