סיפור בהמשכים

זהו המקום להעלאת חוויות, שאלות, תגובות, הערות והארות בנושאים הקשורים לריצה. בין חברי המועדון יש מאמנים, רצים ותיקים, רצים פחות ותיקים אשר אוהבים מאד לרוץ ולדבר על ריצה. זוהי הבמה ואתם מוזמנים להעלות כל נושא העולה על דעתכם.
יוחאי
הודעות: 1053
הצטרף: 01 ינואר 1970 03:00
יצירת קשר:

סיפור בהמשכים

הודעהעל ידי יוחאי » 22 יולי 2007 13:30

וככה הם המשיכו. גולשים בריצה תוך כדי מאמץ נעים. כבר קראו להם הכל, 'משועממים', 'חנאנות', 'פאשלות של הטבע'. איזו חוסר הבנה יש כלפי יצורים אלו מוגברי טונוס ואגאלי, אפילו המדע לא יודע כל כך איך לאכול אותם, היכן הם מכניסים בגופם הצנום את נפחי הריאה העצומים הנמדדים, שריריהם בעלי תכונות מטבוליות לא מובנות. והם בשלהם, מונעים באינרציה של האימון הקודם. כמו בהשקיה מתמדת יומית בכמות הנכונה (מעט מדי והם נובלים, יותר מדי ויטבעו) – בקרוב יחלו להוציא ניצנים. מתחת לפני השטח השורשים מסתעפים ועם היכולת בא התיאבון. לא, הם אינם זקוקים לחומרי דישון.לצופה מן הצד יראו כמו עדר של זאבים, כולם קלילים ורזים, שרירים מתוחים. מתוך העדר הדברים נראים אחרת – האחד משיל רקמת שומן מיותרת, האחר מרוכז בתנועות צעדיו וחברו בנשימותיו. והריקוד ממשיך. בתנועה מונוטונית, חוזרת ונשנית. לא הרבה זמן של חזרות על המנטרה הזאת והם כבר במדיטציה עמוקה. בשלב הזה שקט. הם לא צריכים להחליף ביניהם מילים, הרגליים מדברות. ישנם כמה שראשם בכלל במחוזות אחרים, רכובים על גבי רגליהם שיודעות כבר את התוואי. וככה הם המשיכו, באותו מאמץ נעים.

האחים ברדוגו ובניו
הודעות: 445
הצטרף: 01 ינואר 1970 03:00
יצירת קשר:

סיפור בהמשכים

הודעהעל ידי האחים ברדוגו ובניו » 13 אוגוסט 2007 14:42

נו כבר???מה קרה לאוטו???עבודה של מי זה היה??ג'אמל נכון?...זה בטוח עבודה של ג'אמל.יאללה, אחים ברדוגו במצב רוח לא קל היום מאז האיפוק שהוא כופה על עצמו בפורום ריצה ותריאטרון.

אלחנן
הודעות: 522
הצטרף: 01 ינואר 1970 03:00
יצירת קשר:

סיפור בהמשכים

הודעהעל ידי אלחנן » 01 ספטמבר 2007 15:48

משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבורבחיפושיה אחר - ארז !!!ניצפה לאחרונה לפני חודש בדיוקבשני לאוגוסט 2007 כאשר ירד מהאוטובוס.כל היודע דבר על מקום הימצאומתבקש להודיע לגו'חא שנרדם על קולמוסו,,,,,,


חזור אל “פורום מועדון רצי ארוחת הבוקר”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים