מירוץ "רצים מהלב"

זהו המקום להעלאת חוויות, שאלות, תגובות, הערות והארות בנושאים הקשורים לריצה. בין חברי המועדון יש מאמנים, רצים ותיקים, רצים פחות ותיקים אשר אוהבים מאד לרוץ ולדבר על ריצה. זוהי הבמה ואתם מוזמנים להעלות כל נושא העולה על דעתכם.
דורון פייביש
יצירת קשר:

מירוץ "רצים מהלב"

הודעהעל ידי דורון פייביש » 15 אפריל 2013 13:20

כולכם מוזמנים, יחד עם הילדים, להשתתף במירוץ "רצים מהלב" שיתקיים בגבעת המופעים ב-14.5 בין 07:00-12:00.

מה בתפריט:

מקצה מקדים 5 ק"מ (כולל מדידת זמנים), בהשתתפות רצי עילית
מקצה מרכזי 1.5 ק"מ, בהשתתפות ילדים ומבוגרים (כולל הילדים של "רצים מהלב", עבורם זה פרויקט גמר :wink: )

מה עוד? מוסיקה עם די ג'יי נינט טייב / מתנפחים לכל הגילאים / ג'ימבורי / הפעלות ספורט היתוליות, כולל מקצה ריצה לקטנטנים / דוכני מזון

למה?

כי עמותת 'רצים מהלב' הוקמה על ידי רצי עילית למרחקים ארוכים, יוצאי אתיופיה. העמותה פועלת בשנים האחרונות לקידום ילדים ונוער ברחבי הארץ באמצעות מגוון תוכניות המשתמשות בריצה כבסיס לתהליכים חינוכיים, ערכיים וקהילתיים.

עושים… חימום לחיים

תוכנית הפעילות של "רצים מהלב", המתבצעת במסגרות קבוצתיות של ילדים ונוער בגילאי 8-18, מתבססת על ריצה כמרחב פיזי ונפשי. יחד עם מאמן או מאמנת, הילדים יוצאים לדרך משותפת, רצופת אתגרים. בתוך המרחב הזה מתחולל השינוי – המאמנים והילדים מתאמנים ביחד לקראת מטרה קצרת טווח – מרוץ רצים מהלב ומטרה ארוכת טווח – חיזוק יכולות ותחושת ערך עצמי.

בואו להיות חלק מהחוויה.

Avner
יצירת קשר:

Re: מירוץ "רצים מהלב"

הודעהעל ידי Avner » 15 אפריל 2013 14:44

חוץ מזה מי שלא מגיע ייענש באימון אינטרוולים + טמפו עם פייביש

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 15 אפריל 2013 19:53

מעולה. אחלה יזמה דורון. אני שם.

סמל אישי של המשתמש
Amitay
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Amitay » 15 אפריל 2013 20:22

IN
צריך שתהיה בו באדם רוח עזה כדי לחיות

Avner
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Avner » 15 אפריל 2013 20:24

נתבקשתי לכתוב גם קצת ברצינות על המירוץ הזה -

את המירוץ מארגנת, כפי שכתב דורון, עמותת 'רצים מהלב', שבמקרה או לא אני עובד בה.

אנחנו מפעילים השנה 6 קבוצות ריצה בחדרה, גדרה, נתניה, הרצליה ובאופן חלקי גם ברחובות. לכל קבוצה כזו יש מאמן והם נפגשים פעמיים בשבוע למפגש שכולל אימון ריצה ושיחה בנושאים שבועיים משתנים - מנהיגות, הצבת יעדים, אחריות ועוד.

אני לא מניח שבפורום הזה אני צריך להכביר במילים כדי להסביר על ההקבלות המדהימות שאפשר לעשות בין ריצה, ובמיוחד למרחקים ארוכים, לבין החיים בכלל. במיוחד לגבי ילדים כאלו שלפעמים רק מחפשים איזושהי מסגרת שתיקח אותם לכיוון חיובי, ולשם אנחנו מנסים לכוון את זה.

המירוץ הזה הוא נקודת השיא שאנחנו מכוונים אליה מתחילת השנה. בכל תוכנית חינוכית חשוב לשלב מופעים כאלו שמעלים לכולם את האדרנלין ונותנים להם משהו לכוון אליו. סיבה נוספת לעשות את זה היא שכפי שכולנו יודעים, רצים למרחקים ארוכים הם לא בדיוק המודלים לחיקוי שהילדים האלו רואים בטלוויזיה או קוראים עליהם באינטרנט (למרות שיכול להיות שראוי היה שכך יהיה). סביר להניח שרובם המוחלט לא היה במירוץ מימיו. אנחנו מאמינים שהחוויה של מירוץ, על כל המשתמע מכך - המוזיקה, שער הסיום, מספרי החזה, התלבושות, הרצים המהירים (ויהיו שם כנראה המהירים בארץ) - כל זה יגרום לילדים להסתכל על כל הריצה הזו בצורה קצת אחרת, ויאפשר לנו לרתום אותם עוד יותר חזק לתהליך ולמטרות החינוכיות שלו.

ובשביל זה אנחנו צריכים כמה שיותר אנשים כמו האנשים שקוראים בפורום הזה, שמהווים את המרכיב האיכותי בקהילת הרצים למרחקים ארוכים בישראל. יום המירוץ נבנה בצורה כזו שבשונה מכל מירוץ אחר, המקצה של הילדים הוא המקצה המרכזי. האירוע מתחיל בריצה תחרותית ל-5 ק"מ (גבעת המופעים + תוספות), ולאחר מכן המקצה המרכזי של הילדים. הרעיון שלנו הוא שהרצים שיסיימו את המקצה של ה-5 ק"מ יצטרפו לילדים ל-1.5 ק"מ, בשאיפה רץ על כל ילד. אנחנו רוצים את הפארק מלא ברצים, ואנחנו צריכים אתכם - שתגיעו, שתרוצו בשיא המהירות, שתפגינו ספורטיביות, שתעודדו את הילדים, ובעיקר שתהוו עבורם מודלים חיוביים לחיקוי שיראו להם שאפשר להעריץ גם ספורטאים אמיתיים ולא רק כדורגלנים.

אז כמו שאומרים, נשמח לראותכם בין אורחינו.

תודה

itair
יצירת קשר:

הודעהעל ידי itair » 16 אפריל 2013 10:03

למרות מעורבותו של אבנר- IN
Serenity now

yuvalass
יצירת קשר:

הודעהעל ידי yuvalass » 16 אפריל 2013 10:40

יוזמה ברוכה! גם אני אגיע
"זיעה זה הדבק הכי חזק בין אנשים"

amih77
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amih77 » 16 אפריל 2013 11:50

נינט טייב - כמה 12 בינוני?

אגיע בלנ"ד.

חן
יצירת קשר:

הודעהעל ידי חן » 16 אפריל 2013 21:50

מגיע

erang27
יצירת קשר:

הודעהעל ידי erang27 » 14 מאי 2013 14:33

נכתוב גם פה קצת:

היה אחלה אירוע (עם מטרה חשובה) היום בבוקר- אווירה נהדרת וכיף של מפגש עם כולם + דור העתיד. תודה לכל מי שהביא בירות ועניינים, בעיקר לאריאל שסחב ארגז שפירא :-)

תודה לאבנר ולתמר-של-פייביש על הארגון המתוקתק, מקווה שיהפוך למסורת.

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 14 מאי 2013 15:09

היה מקסים.
הקונספט של הילדים במרכז - גאוני. והזדמנות.
היה כיף גדול לראות את כולם עם הילדים, קצת בונדינג.
היה כיף לרוץ 5 ק"מ כולל חימום ושחרור.
היה כיף לראות את החברה' הפעילים בעמותה, עם חיוך ואופטימיות, תחושה של חג.
הרבה בהצלחה עם החזון והמשך הפעילות של הילדים והמאמנים.

ברכות מיוחדות לאבנר ולתמר.

Rafi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Rafi » 14 מאי 2013 17:26

היה לנו כיף ותודה לכולם - למארגנים ולמי שהגיע. נדמה לי שמאז הטיול של קוביש לצפון, לא היה לנו מפגש עם המשפחות. אני אוהב את זה.

למרות שאנחנו מועדון מנימליסטי ואסור להגיד את זה (במיוחד לי), אני מקווה שגם לנו תהיה קבוצת ילדים-נוער.
בירה זה האיזוטוני החדש.

amitg9
יצירת קשר:

הודעהעל ידי amitg9 » 14 מאי 2013 17:32

גם הבן שלי ישמח אם תהיה לנו קבוצת ילדים.
מאד רוצה לבוא לרוץ בגבעת רם.
-----------------------------------------------------
Anyone can run 20 miles. It's the next six that count

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “פורום מועדון רצי ארוחת הבוקר”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים