ירושלים של מטה

כל השאלות, ההערות, ההארות ועוד לגבי מרתון ירושלים
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

ירושלים של מטה

הודעהעל ידי חלושעס » 13 נובמבר 2010 11:34

אם השרשור שפתח נחשון שייך להרהורים על ירושלים של מעלה, ועל ההשראה שניתן למצוא בעיר הזו - אני מתנדב לפתוח שרשור מקביל שיעסוק ב"שפיר ובשליה" - קרי: בג'לים, בעליות, בירידות(!), בשילוב של המרתון הזה בתוכנית האימונים וכו'.אז לפחות עבורי - המרתון הזה הולך להיות מרתון ריצטיול. הזדמנות להנות ממסלול מאתגר ומרתק, הרחק מהפן ההישגי המוכר לנו. שתיים שלוש ארוכות ע"מ לא לסבול במרוץ עצמו, ובעיקר נסיון להנות מהחיים, כי כפי שאתם כבר יודעים - הם נחווים רק פעם אחת.

רפי
יצירת קשר:

ירושלים של מטה

הודעהעל ידי רפי » 14 נובמבר 2010 09:19

האמת, עד עכשיו חשבתי שלא ארוץ אבל בתור ריצטיול זה נשמע טוב.יוסי, בתנאי שעוברים שוב בבית ברחוב הנשיא...

DoronOm
יצירת קשר:

ירושלים של מטה

הודעהעל ידי DoronOm » 14 נובמבר 2010 10:40

בשלב הנוכחי אני יכול רק לפנטז על אימון מלא בהר איתן.

ram_ruchin
יצירת קשר:

ירושלים של מטה

הודעהעל ידי ram_ruchin » 14 נובמבר 2010 10:59

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>האמת, עד עכשיו חשבתי שלא ארוץ אבל בתור ריצטיול זה נשמע טוב.יוסי, בתנאי שעוברים שוב בבית ברחוב הנשיא...<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>מה?? גם בבית הנשיא דישנת את הקרקע?!

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

ירושלים של מטה

הודעהעל ידי חלושעס » 14 נובמבר 2010 11:06

ציונות זו לא מילה גסה, רם.

ram_ruchin
יצירת קשר:

ירושלים של מטה

הודעהעל ידי ram_ruchin » 14 נובמבר 2010 11:23

יא וואראדי, אפילו השב"כ מפחד להתעסק איתך.

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

ירושלים של מטה

הודעהעל ידי חלושעס » 14 נובמבר 2010 11:37

וגם השבאב.

רפי
יצירת קשר:

ירושלים של מטה

הודעהעל ידי רפי » 14 נובמבר 2010 14:08

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>בשלב הנוכחי אני יכול רק לפנטז על אימון מלא בהר איתן.<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>גם אני. אבל שומר על אופטימיות.ורם - דיברתי על "הבית ברחוב הנשיא". השכנים של שמעון.

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

ירושלים של מטה

הודעהעל ידי חלושעס » 14 נובמבר 2010 14:29

רפי הרסת לי את הפאסון.

shohat
יצירת קשר:

ירושלים של מטה

הודעהעל ידי shohat » 12 ינואר 2011 11:41

אפשר להגיד שהתחלתי להתאמן, והמתכונת הפעם בהחלט שונה. קל זה לא יהיה.בשישי האחרון עשיתי היכרות מחודשת עם מסלול "הטמפו" שיחליף את הואדי. 2 הקפות של 5.9 ק"מ כל אחת בנוה שלום. רצתי בממוצע כולל של 4:01 לק"מ. בעליה הקצב ירד עד ל - 4:45 בק"מ הקשה ביותר (והוא קשה!), בירידות 3:45 ומרגישים שנחים. צריך להתרגל לסוג ריצה כזה, וזה לא מובן מאליו.אתמול הצטרפתי לכוכבים הצעירים של רפי לאימון לידיארד כהלכתו ביער בן שמן. עשיתי 6 חזרות של 700מ' בעליה שהולכת ונעשית יותר תלולה. כל פעם ג'וג חזרה בתוספת שני מיאוצים מהירים במישור. קל זה לא. לא החלטתי אם אחזור על המתכונת הזו - שמצד אחד נותנת מנוחות ארוכות מדי בין החזרות, מצד שני לרץ כמוני המיאוצים במישור מורגשים היטב ומוציאים את העוקץ מהעליות - או שאעשה עם הזמן קצת התאמות. האמת שמה שעבר לי בראש זה שזו הכנה מעולה למירוצי שדה.אני חושב שבאימונים למרתון ירושלים אהיה הרבה פחות מדוייק ושיטתי בתכנית האימונים. נערבב את הכל ונראה מה ייצא.

DoronOm
יצירת קשר:

ירושלים של מטה

הודעהעל ידי DoronOm » 12 ינואר 2011 11:56

שמח לשמוע שיש לנו כוכב חוזר למירוצי שדה

shohat
יצירת קשר:

ירושלים של מטה

הודעהעל ידי shohat » 12 ינואר 2011 12:42

16 מתגברות באימון אחד? הדבר היחיד שחשבתי (למרות האיטיות הברורה) זה שאם ככה הולכים להיראות האימונים אז כדאי להירשם למירוצי שדה. אולי באמת הגיע הזמן.

shohat
יצירת קשר:

ירושלים של מטה

הודעהעל ידי shohat » 30 ינואר 2011 09:23

Don Kardong once wrote about the feeling of dread he always had before a tough interval workout. He would stand in the street alone in the dark, facing that series of gut-busting hills once again, and that black feeling would just pour into him. But he always did them. Always.John Parker, "Courage and the long Distance Runner"<iframe title="YouTube video player" class="youtube-player" type="text/html" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/d79bTH__ZbA" frameborder="0" allowFullScreen></iframe>

shohat
יצירת קשר:

ירושלים של מטה

הודעהעל ידי shohat » 04 פברואר 2011 11:54

עדכון לגבי האימונים (כי מתלוננים שאני "מחריש").לא שיש משהו מעורר השראה לספר כאן. ממש לא. אבל בכל זאת עוד מרתון מתקרב.ארבעת השבועות האחרונים 128 ק"מ, 107 ק"מ (הפסדתי יום), 121 ק"מ, 125 ק"מ.ארוכות: 32, 30, 28, 32. בכולן הרגליים נוקשות והקצב איטי. אני עדיין מחכה ל"קליק" של ההסתגלות לעומס, ואני מרגיש שאני סוחב את העליות מאמצע השבוע עליי (וגם קצת עודף משקל)."טמפו": היו לי 3 ריצות של 12 בנוה שלום, על קצב 4 או טיפה מהיר יותר. המסלול מאפשר להתרגל לתחושה של עבודה קשה עם קצב איטי בעליה, מעין "התאוששות" בקצב מהיר בירידה. ריצת טמפו נוספת של 14ק"מ על קצב 3:50 בשילר בשבוע שעבר היתה מאד נחמדה."עליות" - בימי שלישי אימונים של עליות לפי שעון 2:35- 2:45 דק'. חזרה ריצה קלה בירידה, מתגברת חזקה במישור ויוצאים שוב. לאט לאט מתרגלים (ומרגישים את הציטוט של פארקר, מהפוסט הקודם כאן למעלה).השבוע הקרוב והשבוע שאחריו יהיו בפורמט דומה, עם הארכה של הארוכות.לאחר מכן (חמישה שבועות לפני המרתון) אני חושב לעבוד קצת שונה מאשר לקראת מרתון במישור. כלומר, דווקא להרפות מאימוני החזרות לטובת דגש יותר ספציפי על הארוכות ועל ריצה נוספת ארוכה-בינונית עם שילוב קצב מרתון (אני מקוה לעשות זאת גם על מסלול המרתון עצמו).אני מתכנן להשתתף באליפות ישראל במירוצי שדה ובמירוץ הבית שלי (כפר סבא). יהיה כיף.על שלושת השבועות האחרונים עוד נדבר.

shohat
יצירת קשר:

ירושלים של מטה

הודעהעל ידי shohat » 24 פברואר 2011 15:07

נשארו עוד פחות מארבעה שבועות.השבוע האחרון עבר לא רע, אבל אני חייב להודות שזה שונה מההכנות לכל המרתונים הקודמים (בעיתוי הזה מורגשת בדרך כלל חדות, ומה שאני מרגיש עכשיו הוא במקרה הטוב "שיפור" או אולי "מוכנות" מהוססת, רוב הימים מורגש עומס וישנה כבדות, במיוחד בתחילת הריצה).ביום שלישי רצתי 15 ק"מ, רובם על החצי השני של המסלול (התחברתי אליו אחרי שני ק"מ בערך מגבעת רם). קצב 3:56 דרך הרמזורים והסלאלומים (רח' יפו לא אידיאלי לריצות טמפו...) הרגיש טוב באופן מפתיע.בשישי אליפות מירוצי שדה שמאד קשה לי לשפוט אותה (זו דרך אופטימית להגיד שהיה לא משהו) והאמת שהיה קשה מההקפה השניה.בשבת יצאתי בשש וחצי עם לארוכה עם החברה' של רפי, אבל אחרי דישדוש של 3 ק"מ פתטיים החלטתי להתקפל בבושת פנים חזרה לחניה של נשר (the walk of shame) ולחזור למיטה. ארוכה חשובה מדי בשביל לרוץ אותה ככה. רצתי 11 ק"מ קלים ומהנים בשדות והפרדסים של הוד השרון אחה"צ.והבוקר רצתי בפעם הראשונה בחיי (נדמה לי) ארוכה בראשון בבוקר. 35 ק"מ מהבית, דרך ואדי ענבה, לאורך השביל המקביל לכביש 1, שדות לטרון, וחזרה למודיעין מהצד השני. הריצה (וההרגשה) הצדיקו את ההחלטה של אתמול. גמישות.אני חושב שארגיע קצת השבוע ואנסה להגיע קצת יותר מאושש לכפר סבא. אין לי עדיין מושג איך לתפור מזה ארוכה אחרונה. נתגלגל ונראה.המרתון קרוב, ההתרגשות עוד לא פה.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “מרתון ירושלים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים