ברלין 2009 – סקירות, פרשנויות ומשחק הניחושים

המקום לעקוב, לפרשן, להעביר חוויות על אליפות העולם באתלטיקה.
agroner
יצירת קשר:

הודעהעל ידי agroner » 13 אוגוסט 2009 13:37

טוב, מהתייעצות מהירה עם קובי, שלהפתעתי דווקא ניגש לפתרון מזווית מפתיעה, נבחרה אסטרטגית הניחוש. פרטים בהמשך

סמל אישי של המשתמש
Amitay
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Amitay » 13 אוגוסט 2009 13:49

לכשאזכה, אני מכניס את קוביכפרה עליך איך הסתבכת לי עם הכתף טלה

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 14 אוגוסט 2009 08:52

שימו לב לעדכון בשירשור 10,000 נשים לגבי הסטטוס של טירונש דיבבה (עוד יותר מסופק ממסופק).בינתיים, לטסראן העלו את תחרות הניחושים שלהם. מה אני אגיד לכם? פארסה. אצלם אפשר לזכות במיליון דולר(!) אבל שום יכולת להשפיע על רשימת יקירי המועדון.(אל תתלהבו כל כך, כדי לזכות במיליון, צריך לנחש באופן מושלם את כל המקצועות גברים + נשים. אבל זאת אחלה שיטה לגרום לאנשים ללחוץ על הלינק...).

סמל אישי של המשתמש
יורם
יצירת קשר:

הודעהעל ידי יורם » 14 אוגוסט 2009 09:08

שלא לדבר על המשחק של ה-IAAF, שם צריך לבחור נבחרת גברים ונשים (10 לכל נבחרת) ורק נציג אחד מכל מדינה ...

MosheL
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MosheL » 14 אוגוסט 2009 13:06

לתשומת ליבו של אגרונר המכובד מאד (כל מי שצ'ימאי היא הבירה המועדפת עליו נכנס אוטומטית לקטגוריה). להבדיל משיטת הצימצומים של הטוטו\לוטו, כאן בדומה למעשה הדו-אופן האהוב עליכם כל כך המנצח הוא לאו דווקא מהיר אבסלוטית אלא מהיר יותר מאחרים, הבדל חשוב נוסף, שכל מי שעושה את צעדיו הראשונים בתורת המשחקים יצביע עליו, הוא שההצבעות כולן גלויות, ומי שאינו משתמש במידע הזה, כמאמר הביטוי "משאיר כסף על השולחן" . ר"ל, קבוצה שמתארגנת לזכות בהזדמנות היקרה להכניס דמות לפנתיאון המועדוני, תגדיל את סיכוייה על ידי ניחושים המיועדים בין היתר לנטרל בחירות של מתחרים אחרים. כשדוק של אדמומית על לחיי אודה שכתיבת אלגוריתם שמנהל מערך הצבעה שכזה הרבה יותר מעניינת ממעקב אחר התחרות עצמה. אליה וקוץ בה: במקרה של לאנס אני שייך למחנה נחשון, ולכן לא נותר לי לקרוא לדגל את כל אלו שרוצים להכניס את ניטשה לרשימת יקירי המועדון. במקרה של קוורום , נלך הזה בכל העוצמה, ההחלטיות והתכליתיות שאפיינה פילוסופים מאז ומעולם.

יורם אהרוני
יצירת קשר:

הודעהעל ידי יורם אהרוני » 14 אוגוסט 2009 14:22

תודה על ההזמנה להצטרף לפורום. אחרי שראיתי שבוב דילן הוא מיקירי המועדון אז בודאי שזה כבוד עבורי להצטרף. דילן כתב לא מעט על ספורט. למשל, השיר הזה:אם כלבים רצים חופשי אם כלבים רצים חופשי, אז למה חיי נפשי,לא נרוץ גם אנחנו במישור אל עבר הקשת?לאוזני צלילי סימפוניה פולשיםשל שני פרדים, רכבת נוקשת וגשם.העתיד תמיד יהיה טוב יותר,זה מה שהסבירו לי באופן אישי.רק תעשה את שלך, תזכה במלוכה,אם כלבים רצים חופשי. אם כלבים רצים חופשי, זה נשמע לי טיפשיאם אני לא ארוץ דרך ביצת התקופות.את הסימפוניה שנארגת במוחי את תלבשי עם חריזה בשכבות שקופות.אוו, הרוח מניעה את סיפורי חרישיתכדי שהוא יזרום אל כל המבקשיםכל אחד ייקח פירור, שום דבר לא ברוראם כלבים רצים חופשי. אם כלבים רצים חופשי, אז בכל מה שתשתמשי,תשתמשי בו , זה הכל, סוף מעשה. אהבה אמיתית יכולה לגרום לגבעול של עשבזקוף וגבוה להתנשא.בהרמוניה עם הים הקוסמי הממשי,לאהבה אמיתית דרוש שותף לצרמוניה חושיתהוא ירפא את הנשמה, יביא אותה להגשמה,אם כלבים רצים חופשי.

סמל אישי של המשתמש
יורם
יצירת קשר:

הודעהעל ידי יורם » 14 אוגוסט 2009 15:05

ליורם אהרוני תודה רבה !נשמח אם תעשיר אותנו מדי פעם בידע שלך מבלי קשר רק לאליפות העולם.תודה,יורם איינר

sharon
יצירת קשר:

הודעהעל ידי sharon » 15 אוגוסט 2009 17:19

שלום לכולם.גם אני רוצה להגיד תודה על ההזדמנות להשתתף במשחק. אני משתמשת בחלק קטן מאוד ממה שברוס לי ניסה להעביר בשיטתו Jeet Kune Do - "Using no way as way"שנגיע לפרסים של letsrun, ושאני אלמד להשתמש במחשב:-)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “אליפות העולם באתלטיקה - ברלין 2009”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים