הישראלים פאשלונרים?

ארועי האתלטיקה באולימפיאדה
משה ק
יצירת קשר:

הישראלים פאשלונרים?

הודעהעל ידי משה ק » 21 אוגוסט 2008 15:53

עכשיו גם נבחרת הנשים של ארה"ב ב-4*100 מפילה את המקל,אחרי שגם נבחרת הגברים פישלה.

שחר
יצירת קשר:

הישראלים פאשלונרים?

הודעהעל ידי שחר » 21 אוגוסט 2008 16:38

ותוסיף את אבובאקר קאקי, בעל תוצאת השנה בעולם שסיים אחרון במקצה שלו ואחרון כללי ב 800 מטר היום וכמובן לא עלה לגמר (ומי שמתעניין במשחק הניחושים - גם יורי בורזקובסקי לא עלה לגמר)

shohat
יצירת קשר:

הישראלים פאשלונרים?

הודעהעל ידי shohat » 21 אוגוסט 2008 17:02

להמר על ה - 800 גברים זה בדרך כלל כמו למלא לוטו.

amih77
יצירת קשר:

הישראלים פאשלונרים?

הודעהעל ידי amih77 » 21 אוגוסט 2008 17:53

"טייסון העליז" ירצה לשכוח את המשחקים האלו מהר מאד.רשימת ההפתעות מהמסלול עד כה:סוויפ קנייתי ב3000מ שלא היה (היו צריכים להקשיב לנו ולהרכיב את קואץ')גיי *24*100 נשים ארה"באסאפה פאוולבורזובסקי/קאקי/ סימונדסלאגאט ב1500צוגה ב1500סניה ריצרדס וקרייג מוטראם...

TomCohen2700
יצירת קשר:

הישראלים פאשלונרים?

הודעהעל ידי TomCohen2700 » 21 אוגוסט 2008 18:12

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>"טייסון העליז" ירצה לשכוח את המשחקים האלו מהר מאד.רשימת ההפתעות מהמסלול עד כה:סוויפ קנייתי ב3000מ שלא היה (היו צריכים להקשיב לנו ולהרכיב את קואץ')גיי *24*100 נשים ארה"באסאפה פאוולבורזובסקי/קאקי/ סימונדסלאגאט ב1500צוגה ב1500סניה ריצרדס וקרייג מוטראם...<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>פספסת הרבה הרבה הפתעות100 משוכות נשים - סוזנה קאלור אחת הפייבוריטיות נופלת בשלבים המוקדמות.לולו ג'ונס בגמר...בדרך לניצחון אך במשוכה התשיעית מועדת ולוקחת לפני אחרונה!110 משוכות - לו ז'יאן הסיני הפצוע לא מצליח לייצר ריצה.טרנס טרמל עוד מועמד למדליה מותח שריר במוקדמות!400 מטר - ג'רמי וורינר 44.7!!! (לאחר שטייל בחצי גמר ל44.15!!) מפסיד למריט בפער של כמעט שנייה ולוקח את מדלית הכסף (גם בקושי)בקשר ל800,המקצוע שהכי קשה להמר עליו. היו 3 מקצים שבכל מקצה 3-4 רצים ברמה של 1:44 ומטה,מישהו מהתותחים היה חייב להיות בחוץ.שראו תקמצה של בורזוכובסקי...2 רצים של 1:43 והוא 1:42 לשנת 2008שראיתי סיבוב ראשון 54..ידעתי שזה יהיה מקצה איטי מה שאומר שאחד מהם יהיה בחוץאכזרי ביותר!

shohat
יצירת קשר:

הישראלים פאשלונרים?

הודעהעל ידי shohat » 21 אוגוסט 2008 18:18

בורזובסקי/קאקי/ סימונדסאתה מזכיר את סימונדס ולא את מולודאזי?סניה ריצ'ארדס ארד בלבד ב - 400? (כואב)וגם אם זו לא ממש הפתעה, יקירת המועדון אליסון פליקס שמסתפקת בכסף ב - 200, במסגרת ההתקפלות הכללית של הדוד סם לקצב הרגאיי...

סמל אישי של המשתמש
יורם
יצירת קשר:

הישראלים פאשלונרים?

הודעהעל ידי יורם » 21 אוגוסט 2008 19:30

אותי הכעיס לשמוע את יו"ר איגוד השייט (יהודה מעיין) מבטל את כל ענפי הספורט ואומר כי רוב התקציב צריך ללכת לשייט, ג'ודו ושחיה."אתלטיקה היא מלכת הספורט אבל בארץ היא עלובה ולכן לא מן הראוי להעביר אליה תקציבים" (כאילו שעושים זאת). אתה רוצה תקציב, אל תעשה זאת על ידי ביטול אחרים. (ניתן גם לציין כי ההישגים של אברבוך עולים על כל מדליה אולימפית בענף איזוטרי כמו שייט, שלא לדבר על ג'ודו, ולא שאברבוך הוא דוגמא מייצגת לאתלטיקה בישראל, אך בכל זאת...).ורון קופמן הוא סתם בהמה. כל אידיוט שנותנים לו במה ולא מבין בכלום יכול ללעוג ולגדף.

סמל אישי של המשתמש
יורם
יצירת קשר:

הישראלים פאשלונרים?

הודעהעל ידי יורם » 21 אוגוסט 2008 20:14

אגב, בניגוד לבהמה ולאחרים, כתב אלי סהר יפה מאד. יוסי וסרמן מפורום האתלטיקה העלה את דבריו.[url="http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=32&msgid=120551929"]<font color=red>אלי סהר - על מדליות וציפיות</font id=red>[/url]

משה ק
יצירת קשר:

הישראלים פאשלונרים?

הודעהעל ידי משה ק » 21 אוגוסט 2008 20:22

יורם,כל הענפים שציינת הם עלובים ומעוררים גיחוך ביחס לאתלטיקה. כמה מתחרים יש לשייטים? כמה בכלל עוסקים בענף הזה בדגם הספציפי? לעומת זאת,רק בריצות מרחקים-כמה רצים יש רק באתיופיה? מיליון?אותו הדבר אני יכול לומר על הג'ודו והמדליה של יעל ארד שהייתי מנגב איתה את ה***בקיצור,הכוונה שלי שלהשיג מדליה באתלטיקה זה קשה בלי פרופורציה לענפים האחרים שרק מזכירים כמה המח האנושי מוגבל.

סמל אישי של המשתמש
Amitay
יצירת קשר:

הישראלים פאשלונרים?

הודעהעל ידי Amitay » 21 אוגוסט 2008 20:28

ואם הייתי אומר לך שיעל ארד נצפית 3 פעמים בשבוע רצה בפארק הירקון זה היה מקצין את דעתך עוד טיפה?קצת מוגזם לטעמי

משה ק
יצירת קשר:

הישראלים פאשלונרים?

הודעהעל ידי משה ק » 21 אוגוסט 2008 20:51

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>ואם הייתי אומר לך שיעל ארד נצפית 3 פעמים בשבוע רצה בפארק הירקון זה היה מקצין את דעתך עוד טיפה?קצת מוגזם לטעמי<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>לגבי יעל ארד-אם היא רצה 3 פעמים בשבוע זה רחוק מבחינתי שתהפוך ל"אגדה". כשתרוץ 12 פעמים בשבוע ושתביא מדליה בריצה אתיחס אליה אחרת.לגבי ההקצנה שלי-צודק,הקצנתי עניין שבמהותו נכון,הקצנה שנעשתה בעידנה דריתחא אחרי שקראתי מה כתבו על האתלטיקה בהשראת אותם ענפים. בכל מקרה גם אם הקצנתי,הדברים במהותם נכונים.

shohat
יצירת קשר:

הישראלים פאשלונרים?

הודעהעל ידי shohat » 21 אוגוסט 2008 21:00

יורם צודק לגמרי.בחירה בשיט וג'ודו על חשבון ענפים אחרים איננה בחירה לקדם מצוינות בספורט, אלא בחירה בקומבינה ברוח: "איזו מדליה נוכל להשיג הכי בקלות". מי שחשוב כך ומתנהל כך, לעולם לא יעורר שינוי בתפיסת הספורט בישראל.ומשה אמנם היה בוטה, אבל האמת הפשוטה היא שיש מקצועות באולימפיאדה, ויש מקצועות. באמירה הזו אין כדי לגרוע במאומה מן הכבוד שמגיע לשייט או ג'ודוקה שמקדישים עצמם משך שנים ומגיעים להיות הטובים בעולם (מי שמגיע למצב שהוא הטוב בעולם בכל מקצוע ראוי להערכה, מצידי שיהיה בקפיצה על חבל עם טרמפולינה). ובכל זאת, השיט הוא ענף שלא רק העניין בו מוגבל, אלא הוא גם מקצוע "סגור" שמלכתחילה נגיש רק למעטים (ולא ננסה לאפיין בפני מי הוא נגיש ובפני מי לא - סוגיה בפני עצמה) ושפול המתחרים בו מוגבל ומצומצם.לסיכום, אם מאמצים את הצעת יו"ר איגוד השייט, אפשר באותה מידה גם להעביר את כל כספי הטוטו וגאידמק לנבחרת הכדורגל חופים.

galnissan
יצירת קשר:

הישראלים פאשלונרים?

הודעהעל ידי galnissan » 21 אוגוסט 2008 21:18

מצד אחד אתם מתלוננים שמנסים להקטין את האתלטיקה ומצד שני מקטינים ענפים אחרים. אף אחד מכם ואף אחד בארץ לא רץ כמו שיעל אריק או אורן עושים/עשו ג'ודו אז לא צריך לזלזל ולא לנגב שום דבר בשום דבר (תשאלו את לאופר).לכולם מגיע הערכה וכבוד (וגם כסף).

סמל אישי של המשתמש
יורם
יצירת קשר:

הישראלים פאשלונרים?

הודעהעל ידי יורם » 21 אוגוסט 2008 21:53

גל, אנחנו זה לא הנושא. כפי שכתבתי, ההישגים של אברבוך לא נופלים משום מדליה בג'ודו. אין שום נסיון להקטין אף אחד. כמובן שיש הערכה גדולה לכל ספורטאי באשר הוא ובטח לספורטאים שמגיעים לאולימפיאדה. אבל יש גם עובדות. עם כל הכבוד לענפים כמו ג'ודו, שייט וגם שחיה, הם לא עומדים בשום קנה מידה מול האתלטיקה. לא בכמות העוסקים בענף, לא בפופולריות ובטח שלא בקריטריונים ובתחרותיות אשר יש באתלטיקה. מצב האתלטיקה בארץ ידוע וברור. בכל מקרה, סדרי העדיפויות לא צריכים להגזר כפי שהגדיר אותם יהודה מעיין. אני לא בקיא בנתונים אבל לא נראה לי שאתלט כלשהו קיבל תנאים הקרובים לתנאים שקיבלו שחר צוברי ואחרים.בכל מקרה, ברכות גדולות מגיעות לשחר צוברי, גם על הגישה (קראתי ראיון נחמד איתו לפני האולימפיאדה. הוא לא ממש הילל את עסקני הענף וזה בלשון המעטה) וגם על ההישג. ברור מאליו שההישג ראוי להערכה גדולה.

galnissan
יצירת קשר:

הישראלים פאשלונרים?

הודעהעל ידי galnissan » 21 אוגוסט 2008 22:35

אני לא בעד סדרי העדיפויות של יהודה מעין, אני נגד ההקטנה של ספורטאים אחרים וביחוד נגד זלזול שמתבטא בניגוב אזורים שונים. אין לי מושג איך בדיוק אתה קובע את קנה המידה ואיזה מקום בעולם לדעתך בקפיצה במוט (אגב אתה בטוח שיש יותר קופצים במוט בעולם מאשר ג'ודאים?) שווה למדליה בג'ודו, אבל בכל מקרה לא זה הענין הענין הוא שאם רוצים כבוד רצוי לכבד אחרים.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “בייג'ין 2008”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 6 אורחים