פיינל פור באטלנטה (ליענקל)

"off topic" - בלבולי מוח שאינם קשורים לריצה
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
shohat
יצירת קשר:

פיינל פור באטלנטה (ליענקל)

הודעהעל ידי shohat » 02 אפריל 2013 12:48

מזל טוב ליענקל ול - Wolverines על הגעה ראשונה לפיינל פור מאז ה - fab five של 1993 (אז היו פייבוריטים והפסידו בגמר על הטיים אאוט שלא נשאר לכריס וובר, במשחק האחרון שלו במכללות).
מישיגן ישחקו נגד סירקיוז של ג'ים בייהיים, שחוזרת לפיינל פור לראשונה מאז 2003, אז זכתה בקופה כולה. ההגנה האיזורית של סירקיוז מאפשרת בינתיים 45 נקודות למשחק.
המאצ' אפ מעניין.

המשחק השני יפגיש בין הסינדרלה וויצ'יטה סטייט (דורגה 9 באיזור שלה) למועמדת הברורה לזכייה והקבוצה היחידה שדורגה ראשונה והגיעה לפיינל פור - לואיויל.
אמנם הפסידו את קווין וור, אבל להמר נגד פיטינו זה כמו להמר נגד אוברדוביץ'.
האמת שפיטינו זכה באליפות רק פעם אחת, ב - 96 עם קנטאקי, אבל זו פעם שביעית! שבה הוא מוביל קבוצה לפיינל פור, בארבעה עשורים שונים, ועם שלוש אוניברסיטאות שונות. מדהים.

לא מעניין אותי ההימורים שלכם, אלא את מי אתם מעודדים.

אני הולך עם לואיויל בשביל פיטינו, ולמרות הסימפטיה הרבה למישיגן, הדליקה אותי ההגנה של האורנג'מן.

GO

amih77
יצירת קשר:

Re: פיינל פור באטלנטה (ליענקל)

הודעהעל ידי amih77 » 02 אפריל 2013 18:25

אני לא מתכוון לראות שניה מהחרא המזוקק הזה.

32 שניות מתמסרים סביב הקשת. זה מה שכדורסל מכללות נהיה בימים אלו.

nevertheless, אני אתעדכן, ואהיה כאן כדי לעדכן... :lol:

yaakov
יצירת קשר:

Re: פיינל פור באטלנטה (ליענקל)

הודעהעל ידי yaakov » 02 אפריל 2013 19:41

Michigan all the way.
יש תחושה חזקה של היסטוריה באוויר- וזה די מרגש.
למרות שאין מה להשוות העפלה לפיינל פור לטירוף שהולך פה לכל משחק עונה רגיל בפוטבול- סדרי העדיפיות ברורים.
בכל מקרה, מישיגן משחקת כדורסל יפה ומגיעה לשיא שלה בזמן הנכון בשנה.
לדעתי, הלא מאוד מבוססת, מישיגן יטחנו את סירקיוז מהשלוש ויגיען לגמר. ומשם נראה.
אבל כמו כל העונה- הם יכולים לנצח בצורה מרשימה ולהפסיד בצורה מביכה בכל יום נתון.
Remember Chicago

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “"עוף טופיק" - עוף ואל תחזור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים