הזמנה לריצת "יש קובי לעין קובי"

הריצטיול הופך להיות פופולרי. באתר יש חלק מיוחד המוקדש לריצות הטיול וזהו פורום התגובות לריצות הטיול
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
סמל אישי של המשתמש
יורם
יצירת קשר:

הזמנה לריצת "יש קובי לעין קובי"

הודעהעל ידי יורם » 02 אוגוסט 2012 13:41

ריצת "יש קובי לעין קובי", בסימן “וכרם וגלים וביתר ומנחת“ (תרגום השבעים, יהושע ט"ו, נ"ט)

מסלול קיץ משובח בחצר האחורית שלנו.

המסלול מתחיל בעין חניה (פעם היינו מתחילים בעין יאלו), יורד לאורך מסילת הברזל לכיוון הכפר בתיר ועולה בנחל שכולם קוראים לו נחל המעיינות לכיוון עיינות חוסאן. משם לעין קובי (פעם קראנו קאבו), ירידה חזרה לנחל רפאים ועליה לשלוחת שלמון, הר עמינדב וחזרה לעין חניה.

אפשר לשקול לרוץ הפוך מה שיגרום להתחיל בעליות ולסיים בירידה (כנראה שזה מה שנעשה)
כמובן שנעבור ליד חורבות ביתר ונזכר בסיפורי המצור, הדייק והבעיטה חסרת התהילה של בר כוכבא שהביאה עליו את כיליונו.

תאריך יעד יום ו' ה-10 לחודש אוגוסט 05:30 בבוקר בעין חנייה.

מפת המסלול:תמונה
=========================

"הבעיה, כפי שאני רואה אותה, היא שבעוד הפיזיולוגים של המאמץ מחזיקים שלושה צבעים בקלמר – אתלטים זקוקים לכל קשת הצבעים. האתלט גם צריך לדעת איך להשתמש בהם, ואת זאת ניתן ללמוד אך ורק מהאמנים, ולא ממהנדסי צבע."George Malley

1GoR
יצירת קשר:

Re: הזמנה לריצת "יש קובי לעין קובי"

הודעהעל ידי 1GoR » 03 אוגוסט 2012 14:23

הזמנה פתוחה? יש אישור לפרסם בפורום של הרמה"שנים?

shohat
יצירת קשר:

Re: הזמנה לריצת "יש קובי לעין קובי"

הודעהעל ידי shohat » 03 אוגוסט 2012 15:39

נראה מעולה. עכשיו נשאר מבחן ההשכמה. איגור, אם אתה דואג להעיר אותי אני בא.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “פורום ריצות הטיול של קובי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים