עדכוני דונה גרציה

הריצטיול הופך להיות פופולרי. באתר יש חלק מיוחד המוקדש לריצות הטיול וזהו פורום התגובות לריצות הטיול
אלחנן
יצירת קשר:

עדכוני דונה גרציה

הודעהעל ידי אלחנן » 01 ספטמבר 2010 17:56

גרונר? שומע? אתה תוציא אותי עם הגי'פ?שבת נכנסת בשעה 16:06 יש מצב שאם נסיים מאוחר אצארך להישאר בשטח,,,עכשיו יש סיבה שבגללה אני אשבור בצורת ואחזור להתאמן, מה שלא עשה לי ברלין ומה שלא עשה לי טבריה - עושים לי ציורי הסלע בהר כרכום,גרונר? אתה תוציא אותי עם הגי'פ?

קוביש
יצירת קשר:

עדכוני דונה גרציה

הודעהעל ידי קוביש » 01 ספטמבר 2010 18:03

צדיק נוציא אותך עם הג'יפ אל תדאגאם נתחיל לרוץ ב-6 בבוקר אין סיבה שלא תגיע הביתה לפני כניסת שבת

yaakov
יצירת קשר:

עדכוני דונה גרציה

הודעהעל ידי yaakov » 01 ספטמבר 2010 18:56

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote><BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote><BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>למה מה יש לי לחפש אחרי שגומרים?<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>את הג'יפ<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>חסר ליעקב שאצטרך לחפש ת'ג'יפ בסוף.אגב, יעקב, יש מצב שאגיע לאור חבצלות ישתבח שמו.<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>יוסי, מבקש לא להשתמש יותר מדי בשם שלי. זה מתקלקל.

agroner
יצירת קשר:

עדכוני דונה גרציה

הודעהעל ידי agroner » 01 ספטמבר 2010 19:27

אלחנן, מכל מקום שתרצה אני אוציא אותך, אתה הרי יודע שזה כבוד גדול בשבילי (ואני גם מאד אוהב את החלבה שלך)

אלחנן
יצירת קשר:

עדכוני דונה גרציה

הודעהעל ידי אלחנן » 01 ספטמבר 2010 21:54

דורונום,עכשיו שידוע לי שיוציאו אותי משם ולא אצטרך ללכת ברגל ולסחוב פקלי"ם של ציוד על הגב חזרה אז תתקיים מסיבת רווקים מכובדת ביותר, זיקוקין עליי, חשפנית אני לא מאשר, קובי"ש, אל תשכח שבדיוק חודשיים אח"כ בתאריך 23/02/2011 יש למישהו יומולדת וצריך לצאת לעוד לילה עם ריצה אחריו, ומסיבת הרווקים לא באה על חשבון יומולדת,,,, :)אנשים יקרים, באמת, תודה מראש.

DoronOm
יצירת קשר:

עדכוני דונה גרציה

הודעהעל ידי DoronOm » 01 ספטמבר 2010 23:37

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>דורונום,עכשיו שידוע לי שיוציאו אותי משם ולא אצטרך ללכת ברגל ולסחוב פקלי"ם של ציוד על הגב חזרה אז תתקיים מסיבת רווקים מכובדת ביותר, זיקוקין עליי, חשפנית אני לא מאשר, קובי"ש, אל תשכח שבדיוק חודשיים אח"כ בתאריך 23/02/2011 יש למישהו יומולדת וצריך לצאת לעוד לילה עם ריצה אחריו, ומסיבת הרווקים לא באה על חשבון יומולדת,,,, :)אנשים יקרים, באמת, תודה מראש.<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>כבוד, אני ב - 24

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “פורום ריצות הטיול של קובי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים