ריצה גרועה

זהו המקום לכל החולמים והמבצעים, הרוצים לרוץ מרתון בפחות מ-3:00 שעות.
החל מקביעת מקום הארוע, דרך תוכניות האימונים, החוויות והאחווה ועד לביצוע המשימה. כולם מוזמנים לתרום ולהצטרף (גם רצים שרוצים להתקרב ליעד).
סמל אישי של המשתמש
יורם
יצירת קשר:

ריצה גרועה

הודעהעל ידי יורם » 13 ספטמבר 2008 10:51

אסף,התופעה שאתה מתאר היא לא תופעה חריגה. אף אחד לא טוען שככל שהריצה איטית יותר היא יותר קלה לביצוע. מעבר לפיזיולוגיה יש גם ביומכניקה - אורך צעד אופטימלי וכו',המשפיעים על ההרגשה (כמובן שיש קשר בין התחומים אבל זה לא מתבטא רק בהשפעה על דופק הלב...).באופן אישי, גם לי ברוב הפעמים נעים יותר לרוץ בקצב 4:50 ולא בקצב 5:10. כבר אמרתי לך בשבוע שעבר, אתה יכול להפרד קצת ממכשירי המדידה (בעיקר בשלב המוקדם שבו אנחנו נמצאים). אם קשה לך להפרד ממכשירים אלה, תן להרגשה שלך את "המשקל" המשמעותי יותר ועבוד על פיה. כל עוד אתה בתחום העבודה הסביר, לא אמורה להיות כל בעיה עם כך.

assafzim
יצירת קשר:

ריצה גרועה

הודעהעל ידי assafzim » 15 ספטמבר 2008 03:19

או.קיי. או.קיי.רצתי בלי הגארמין. הרגשתי קצת כאילו אני רץ ערום.ממשיך להעמיס קילומטרים. עוד ועוד ועוד קילומטרים. אגב, יש לי כבר שותף וחצי לריצות, קבלו אותם: מייק - ילד מהכיתה שלי. מורמוני חביב, אם מעט משונה. בתיכון הוא היה בנבחרת של בית הספר, ויש לו 36:30 ב 10K. הסיבה העיקרית לתוצאה, לפי מייק, היא שלא היה לו שום מושג כמה זה 10K, אז הוא פשוט רץ הכי מהר שהוא יכל כל הדרך. קני - לא זה שמת בסאות'פארק. דוקטורנט בסוג של הנדסה, שזה כמו כל שאר הדוקטורנטים, רק שיעשה הרבה יותר כסף כשהוא יהיה גדול. הרבה הרבה יותר. יש לו כבר שני 3:04, עם עוד פעמיים של בוסטון בהתאמה. מספר שהוא כיוון לרדת משלוש שעות ונורא התאכזב שהוא לא הצליח, וקבלו ציטוט (בתרגום חופשי): "קיבינימט! התאמנתי איזה חודשיים וחצי!! כשבפיק, תאר לך, הגעתי לכמעט 90 ק"מ בשבוע במשך חודש! זו הייתה כזו אכזבה שעשיתי רק 3:04." קני נחשב רק חצי שותף לריצה כי הוא עוד לא סגור שהוא בעניין של להתכונן לעוד מרתון, וגם כי שברתי לו את פיקת הברך בעזרת לום ברזל מכוון היטב אחרי הציטוט הנ"ל. לרוץ בלי גארמין... איזה רעיון משונה...

ליאור_י
יצירת קשר:

ריצה גרועה

הודעהעל ידי ליאור_י » 15 ספטמבר 2008 19:42

אסף,ניסיתי לשלוח לך אי מייל דרך האתר אבל לא נראה לי שממש הצלחתי.אשמח אם תיצור איתי קשר:lior.yaakobi@yahoo.comתודה,ליאור

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “SUB 3:00”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים