all night running-jerusalem 8-9 september

בקטגוריה זו יש לכתוב את כל השאלות בקשר לפעילות המועדון, הודעות ההנהלה, הצעות בקשר לפעילות וכו'
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
spivak
יצירת קשר:

all night running-jerusalem 8-9 september

הודעהעל ידי spivak » 29 אוגוסט 2011 10:45

http://www.facebook.com/event.php?eid=269202149759077שלום לכל חברי מועדון ארוחת הבוקר.נהניתי לרוץ לצידכם באירועים בארץ ובחו"ל ואני שמח להזמין אתכם לריצת הלילה שאני מארגן בלילה של יום חמישי הבא.בשעה 1:00 אני אצא מחניון גן הפעמון לריצת כוכב של 55 ק"מ.כל 59 דקות אני אחזור לנקודת הזינוק אפרד מהאנשים שליוו אותי ואצא למסלול אחר עם קבוצת רצים טריה או רצים שהחליטו להשאר לעוד סיבוב.האירוע מוגבל ל200 רצים וכל רץ יקבל שתיה במהלך ובסוף הריצה וג'לים במידת הצורך.כל רץ יקבל גם חולצת dri-fit של האירוע.כל רווחי האירוע יתרמו לעמותת זכרון מנחם www.zichron.orgהאירוע באישור ובליווי משטרתי.ההרשמה עולה 90 ש"ח לשעה ו100ש"ח לשעתיים ריצה ואילך.להרשמה-רומן 0506614047 מיכאל 0507944336 יוסי 0545486456אני אשמח אם תכבדו אותי בנוכחותככם.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “הודעות המועדון”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 28 אורחים