טבריה 2008- שירשור המברוכים

אתם מוזמנים להעלות כל נושא שעולה על דעתכם וקשור למרוץ המטרה של רוב חברי המועדון.
אתם מוזמנים להתאמן ביחד איתנו ולהצטרף לחוויה של אימונים קבוצתיים עם רוח, הנאה והשגיות.
shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 10 ינואר 2008 23:38

מברוכ ליקיר המועדון לאונרד מוצ'רו, שכל כך מגיע לו להחזיק בשיא ישראלי בינלאומי.מברוכ לזבדיה וודג', על זכיה מחודשת בתואר אלוף ישראל.מברוכ לאסף בימרו, שצלח תקלות ומכשולים בעת האחרונה וכמעט כמעט כמעט (9 פעמים אלוף ישראל, הפעם סגן).מברוכ לנילי אברמסקי, עם עוד ריצה של אלופה. אם רק התנאים היו יותר טובים, מי יודע? אבל בעצם, מה רע בפריס? (אין לי ספק שהיא תחזור משם עם קריטריון).מברוכ ליוחאי בר-שביט. אח יקר שלי, עברת שבוע לא פשוט, הפגנת תכונות אופי שכולנו מתקנאים בהן. אני לא מדבר על המרתון. אתה יודע מה? אני מדבר גם על המרתון. עבדת בשביל כל הדבוקה, וכשהסתובבנו, יצאת לטיסה נעימה משלך. שנה שניה רביעי בין הישראלים.מברוכ לגולן אוליאל, בסיבוב הזה השותף הנאמן ביותר שלי לאימונים. מקום שישי עם 2:37:42. לדעתי גולן לא היה היום במיטבו, ביחס לכושר שהפגין לאחרונה, ובכל זאת סוג של מניה בטוחה.אם כבר מדברים על מניה בטוחה, מברוכ לחיים זרגרי, המניה הבטוחה ביותר בתולדות המרתון. 3 דקות נגטיב ספליט. בום! היום שמעתי לראשונה על הסוד של חיים- כל המרתון, הוא לא מסתכל בשעון. מישהו מתכוון לנסות את זה? 2:44 יפהפה אחרי תקופת אימונים לא אידיאלית.מברוכ לבני זר, סוף סוף סוף סוף סוף סוף. אחי, כל כך מגיע לך. אתה אחד מגיבורי המרתון. שולח לך חיבוק ענק. תהנה מההישג המתוק הזה.מברוכ ליורם איינר. התחלת תקופת אימונים מוצלחת ומבטיחה. ואז היית בפנים, ואז בחוץ, ואז שוב בפנים. והאימונים לא ממש היו אימונים. ועד הרגע האחרון לא ממש ידעת, ולא ממש היית בטוח. וכל כך היה לנו חשוב שתהיה איתנו שם, שתרוץ איתנו. ובסוף נתת ריצה יפה מאוד, מעל למצופה. בסיבוב הבא נראה אותך בחזרה לכוון ה - 2:40. ותודה.מברוכ ליוסי שוורצפוקס. מאורגן, מחושב, מתאמן היטב, עקבי. צפינו ליוסי sub 4 דקות לקילומטר, אבל שיא אישי של שמונה דקות, בשיקלול התנאים, עם הרבה מקום לאופטימיות להמשך - נו, איך אפשר להתלונן? למרתוניסטים בתחילת דרכם, באשר הם, אני ממליץ המלצה פשוטה: Look and listen. יאללה צ'ובקפוקס!מברוכ לאלחנן (הרס"פ) בראלי, הבן אדם שכולנו אוהבים לאהוב. שיא אישי נוסף. הכל בצניעות, בכיף, בפרגון שאין לו סוף, באחווה, באהבת ריצה ועוד יותר מכך אהבת אדם. בלעדיך כולנו אנשים פחות טובים. ומגיע לך פעם אחת לרוץ מרתון בלי רוח, כדי שנראה למה אתה באמת מסוגל...מברוכ למימון דהן, הכוכב, מרתון ראשון 2:53:51 , בגיל 42. ללא ספק אחד "המצטיינים" (כמו שיורם הגדיר). התוצאה המרשימה כל כך לא מפתיעה את מי שראה אותך עובד בסבלנות ובדייקנות במהלך החודשים האחרונים. אדם נוסף שאישיותו מקרינה על כל הסביבה. מברוכ לאמיר הדדי, על מלאכת פייסינג מושלמת, בתנאים קשים. אמיר לקח על עצמו תיק. בהתנדבות, בלי ווסח, בלי באנרים ופרסומות, בלי סיסמאות. הוא לקח על עצמו את המשימה הקשה ביותר - לסייע לקבוצת חולמי ה - sub 3. כדרכו, הוא התייחס אל המשימה בדייקנות, במקצוענות, בשקידה ובמסירות. את התודות והמחמאות הוא לא יקבל (רק) ממני. אבל אנו גאים שאדם כמוהו בחר להשתייך אלינו.מברוכ לאלדר כרמלי. אח שלי אח שלי אח שלי אח שלי.... sub 3 הא? 2:57 ברוח, אינעאל דינכ! איש המאתיים קילומטרים לשבוע (ועוד קצת לפני האוכל), איש הפריסות אחרי כל ארוכה, איש החיוכים והמרדפים אחרי אסף ודסטאו כל שבת. עשית את זה ועוד איך! ועוד היד נטויה.מברוכ לדובב מזור. על חזרה מרשימה לפורמה. נהנינו מהתרומה שלך לענף מהפן הארגוני. התגעגענו לראות אותך על קו הזינוק. וולקום באק, ותישאר איתנו להגשים חלומות נוספים.מברוכ לרועי לולב. 3:01 למרתון בכורה זה (הרבה) יותר מהיר ממני. אבל כולנו יודעים שאלמלא מחלה של הרגע האחרון, שכמעט מנעה השתתפות, היית רץ ליד אלחנן או מימון. וזה עוד יבוא. כל כך שמח שהחלטת לבוא ולתת את מה שיש בכל זאת. כל כך שמח בשבילך על החוויה. יש לך רק סיבות לחייך, גם מהידיעה שהקפיצה הדרמטית הנוספת עוד תבוא.מברוכ לאיש השר הרץ המטייל המצלם כסוף שיער החזה ומרבה ההשראה קובי "קוביאשי" שביד. שיא איש היא הזדמנות לשלוף עבורך ספרינגסטין:When they built you brother, they broke the moldמברוכ לעמית גל שלא מסתפק בשיא אישי של 6 דקות ומראה אכזבה. קח את ה - 3:20 הזה כ - stepping stone אל הזינוק הבא. עשית יופי של עבודה, וגם אם הדיבידנד בינתיים חלקי, הוא משמעותי. יופי של ריצה.מברוכ לשרון זכריה. נו, לא מרתון טוב בשבילך. אבל זה שהיית שם- זה כל כך חשוב בשבילנו. כרגיל שרון הולך על כל הקופה, וגם אם לא הולך, וכל השרירים תפוסים ואין עוד טיפה של כח- שרון תמיד יסיים. אם רק יחליט להרביץ עוד תקופת אימונים אחת כמו שהוא יודע... בכל אופן, מצפים לבשורות טובות בקרוב.מברוכ לאביב לאופר, עוד אחד מנפגעי התקלות-פציעות-מחלות ששיבשו את הכושר הנפלא. ובכל זאת כח גיסר הצליח לשכנע אותו להגיע, ובכל זאת כיבד את המירוץ ואת כולנו בהופעה יפה. סוג אחר של נצחון, עם צפיה להישגים בעתיד.גיסר, אתה תקבל את המברוכ שלך שתרד משלוש שעות, או קיי? היום היה אימון בתנאי תחרות, על הדרך.מברוכ מיוחד לאסף לבנה. מיוחד כי אסף לא מקבל ברכות על תוצאה אישית, אלא על עבודת הדרכה ומנהיגות משובחת. עקבתי בחודשים האחרונים מרחוק אחרי אסף וקבוצת "רצים לטבריה" (הקומונה) שהוביל. אהבתי את הגישה מהיום הראשון. אהבתי את היסודיות, את המקצועיות, מעל לכל את הכנות. אהבתי את ההווי והפרגון ההדדי שנבנה שם. אהבתי את הלימוד הנכון, הטרנספורמציה ההדרגתית שאין בה קיצורי דרך. כל כך כיף היה לשמוע היום מאסף על ההצלחה של החניכים שלו, שעמדו בהצלחה יתרה ביעדים שהציבו לעצמם (רובם במרתון הראשון). שמחתי יותר מכל על ההישגים של זוהר ושל תרצה. אני חושב שמגיע פרגון ענק למי שנותנים שיעור נוסף על הדרך האמיתית והנכונה לעשות את זה. מוריד בפניכם את הכובע.מברוכ לגדעון אורן, שהתעקש לבוא ולהשלים את המרתון הזה, למרות הכל. אני פחות בקי בפרטים (אולי אודי ישלים), אבל ההישג מעורר התפעלות בהתחשב בתנאים שבהם הושג.מברוכ לחגי ברגמן, פרופרסור דוקטור דוקטור, שהשלים lucky 13, לא בא הפעם לתת בראש או לקבוע שיא, אלא לרוץ וליהנות. הוא בא גם להיות איתנו, ואנחנו מודים על כל דקה כזו. (מי שמכיר את חגי לא צריך הסבר).מברוכ לאביחי גודמן על (עוד) שיא אישי (זמני) - 32 שלושים ו.... ב - 10,000. מברוכ לניר אילן (ציפצף) על 33:45 שיא אישי, בלי להישאר להגיד שלום. תותח!מברוכ לאמיתי אברמסון שיא אישי של 38:10 והבחור לא מפסיק להשתפר (לא מזמן בירכנו אותך על sub 40, מה אתה דופק עלינו "חלושעס"?)מברוכ לרותי זינדל המצויינת כתמיד, 39:40.לפני סיום, מילה על בדיע יוסף. מרתון ראשון מפיל הרבה רצים איכותיים. אל בדיע הוא הגיע בדמות פציעה בפיקת הברך (?) בקילומטרים האחרונים. אולי פתיחה קצת יותר זהירה? מי יודע? בדיע הוא מבכירי רצי הבינוניות בישראל וקיווינו לראות אותו מצליח גם במרתון. בטוח שזה עוד יקרה, עם קצת סבלנות. גאים בנחישות שלו ומוקירים את החברות שלו. יאללה בדיע, לא להתבאס יותר מדי, עוד מעט מתחילים להתכונן לליגה!מברוכ לכל מי שידם בארגון מרתון טבריה ה - 31, על משימה שבוצעה כהלכה, באופן מכובד ומסביר פנים לרצים. בשנה הבאה, רק תכבו בבקשה את המאווררים...מברוכ למועדון ארוחת הבוקר, שהמרתון הוא ציון דרך מקצועי חשוב עבורו.מברוכ ליורם, יעקב ויוסי שמובילים אותו.מברוכ על מקום ראשון קבוצתי לגברים במרתון טבריה (מקומות 4-6-8 בין הישראלים).מברוכ על תשעה רצים בפחות משלוש שעות (ועוד אחד שהיתה חסרה לו דקה).מברוכ על הרעות, הפרגון ההדדי, העבודה המשותפת, העזרה ברגעים הקשים, וכל הכיף וההשגים שהיו ושיהיו.מברוכים ששכחתי יופיעו בהמשך השירשור. הוסיפו משלכם.

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 10 ינואר 2008 23:52

אני רוצה לומר כמה מלים על הבחור שסיים במקום השביעי בין הישראלים, רק משום שלא בא להתחרות היום.עמרי הולצמן עשה היום מפגן של עזרה ושל פרגון שהדגימו בצורה נפלאה את הצדדים היפים של הספורט הזה. מילא שהמשימה של עמרי היתה לעזור לשותפתו לאימונים נילי לקבוע קריטריון - זה שעבד בשבילה זה מובן מאליו. אבל היינו עוד שמונה בדבוקה לאורך רוב הדרך. ועמרי לא היסס להעמיס על כתפיו את העבודה, "לנהוג", למשוך, לתספק במים, לזרוק הערות עידוד, לפרגן לכולם.איך אמרנו בק"מ החמישי? סוף סוף יוצא לרוץ ביחד. לכבוד הוא לי, ויהיה כיף לראות אותך מגשים את היכולות האמיתיות שלך וחוזר ומבסס את דרג רצי ה - 2:20 פלוס קצת שכל כך חסרים בתקופה האחרונה.

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 10 ינואר 2008 23:59

עוד כמה מברוכים:זיו בן יהודה - 2:53:49 לסיום תקופה יפה, ובהתחשב בתנאים. הסיכום לגבי התוצאה של יוסי תופס גם לגביך.תומר בוהדנה (שותפי לחדר, אח לנשק, עוד מעט חבר כנסת, מעל לכל אחלה גבר) - מברוכ על מרתון בכורה ב - 3:18 עם הרבה קלאסה.מברוכ לשחר ארגמן על שבירת מחסום השלוש שעות (ועוד בתנאים של היום). שיחקת אותה בגדול היום.מברוכ לחיים (מתי אתה מצטרף כבר למועדון) ויזמן, על עוד ריצה מצויינת ועל "כמה אנחנו אוהבים אותך".מברוכ לתום מרמלי על מרתון (בכורה?) מוצלח ביותר (כמעט sub 3)לאייל הראל - אני עדין צריך להתעדכן בפרטים, אבל 3:13, בכל זאת הרשה לי לברך, גם אם ציפית ליותר. אני ההמחשה לכך שלא כל יום הוא יום לשיא חדש.

Eyal
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Eyal » 11 ינואר 2008 00:38

תודה נחשון על המברוק. אכן ציפיתי לקצת יותר ובכל זאת יצאתי מרוצה. 15 שניות לאט מהשיא האישי. לא יכולתי להוציא יותר בסוף למרות שידעתי שאני קרוב. הרוח גבתה את מחירה בשמונת הק"מ האחרונים קצת יותר משחשבתי. בסופו של דבר אפילו הצלחתי להתברג במקום השלישי בקטגוריה מתוך 76 מסיימים (אני חושב שעוד כמה שהתחילו לא סיימו) תוך שאני מקדים מספר רצים טובים ממני. מיד לאחר הריצה נאלצתי לעזוב מבלי להתאושש בכדי להגיע בזמן לחצרים לטקס ההשבעה של בני לצה"ל (היה מרגש מאוד). כך שאני מניח שרצתי 42.2 ק"מ ונסעתי עוד 350~ (מזל שברדוגו לא טיפל ברכב שלי), בהחלט מתיש.

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 11 ינואר 2008 02:49

נו, אייל, אז זה בכלל נשמע כמו הצלחה. הרוח של היום לקחה ממך הרבה יותר מ - 15 שניות (נחמה קטנה, אני יודע). אבל בפעם הבאה, תשבור ובגדול (גם את זה אתה יודע).ממשיכים:מברוכ לחנן יוסף (foggy1) על מרתון בכורה מוצלח ומרשים (3:56).מברוכ כמובן גם לגלעד דוליצקי, במרתון בכורה, חמישי בין הישראלים. הפתעת לפחות שניים מאיתנו. אני מוריד את הכובע.(אל תשאלו על השעה, מרוסק מעייפות ובשום אופן לא מצליח לישון).

קוביש
יצירת קשר:

הודעהעל ידי קוביש » 11 ינואר 2008 05:14

מברוכ מברוכ גם לך אחי הצעיר אין מה להוסיף אחרי סיכום כזה ברמת המועדון, אוסיף רק את הזווית האישית שלי... חזרתי לרוץ לפני שנתיים השנה הראשונה היית מרגשת (בחיי) חשבתי שהשניה תהיה איכשהוא כניסה לשיגרה אבל בזכות ההתארגנות היפה הזאת של ארוחת הבוקר השנה השנייה מתחרה בראשונה בהצלחה כייף כייף כייף להיות חלק מחבורה כזאת אני מבסוט לאללה...וגם לא יכול להרדם :-)

foggy1
יצירת קשר:

הודעהעל ידי foggy1 » 11 ינואר 2008 06:22

5 לפנות בוקר, לא מצליח לחזור לישון. זה זמן מצוין להיות קצת סנטימנטלי. ניתן לאמר שאת "קריירת הריצה" שלי התחלתי בקיץ 2005. אחד מהשמות שבלטו בפורומים השונים היה כמובן SHOHAT, לאורך השנתיים האחרונות הטרדתי אותו מספר פעמים בשאלות שעיקרן היה "איך לעזאזל רצים טוב" ותמיד הייתה השורה התחתונה הייתה סבלנות.השתדלתי מאוד ליישם את העקרונות עליהם דיברתם ולשמחתי גם הכל הסתדר לטובה.האתר שימש מאגר ידע מצוין עבורי, האפשרות לקבל תשובות רציניות ורלוונטיות לנושאים שהטרידו אותי עזרה לי מאוד בתקופת ההכנה.לסיכום, היוותם לי מקור השראה לאיך "צריך" לרוץ, במתינות, ברצינות והכי חשוב להנות.תודה, חנןנ.ב. תודה לאחים ברדוגו על הפרוטקשן לרכב בזמן האימונים בפארק, הצ'ק בדואר לא לשלוח את הגובים :-)נ.ב 2 : באחד מהיעדים של תקופת ההכנה כן נכשלתי, לקבל כוכב שני בפורום...

shay_beith
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shay_beith » 11 ינואר 2008 06:44

נחשון, מברוכ ענק לך!אני לא יודע אם אתה מרוצה מהתוצאה שלך או לא אבל רבים מאיתנו רצו את המרתון הזה בהשראתך.תודה לך על התשובות המפורטות, הסבלנות ואהבת הריצה שאתה משרה.

בני זר
יצירת קשר:

הודעהעל ידי בני זר » 11 ינואר 2008 07:04

נחשון,קטונתי מלהגיד לך מברוכ,את המברוכ צריכים להגיד לך מאות רצים שסיימו את המרתון,שקראו את העצות והמאמרים שלך שנכתבו ברמה גבוהה ביותר.אולי אתה לא מרגיש את זה ,אבל שמך נישא בפי הרבה רצים "אבל נחשון כתב ככה" המשפט הכי נפוץ בחודשים האחרונים.יישר כח נחשון.וחברתך תחסר לי מאוד בשבתות בבוקר,הייתי מחכה לזה כל שבוע, אה כן,ואם עוד פעם תתרום דם אחרי ריצה אני אישית ישבור לך את הראש,עשית לי הרבה דפיקות לב מיותרות :).לא יכול בלי לדבר על חיים זרגרי,עבורי הגיבור שלי במרתון, נצמדתי אליו מהק"מ הראשון ואז ראיתי שכל ק"מ חיים לוחץ על השעון אבל לא מסתכל עליו,והקצב נשאר קבוע,עד החצי שאז התחלנו להגביר ושוב מתייצבים על קצב חדש וחיים מתקתק כמו שעון,עד שנמאס לו מחברתי והמריא לדרכו,רץ ענק.ולכל רצי המועדון (שוב) מפגן כח מרשים ביותר.

dedi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dedi » 11 ינואר 2008 09:40

נחשון,רק תיקון קטן בקשר לגיסר - אני חייב לו תודה ענקית על אתמול - החל בכך שבזינוק תפס לי את היד (פיזית , לא רק כדימוי) כדי שלא נלך לאיבוד, והמשך בזה שלאורך כ-30 ק"מ משך אותי לריצה טובה בקצב מדוייק של 4:30, ומנע ממני מלהשתולל בקצבים בעיקר בהתחשב בתנאי הרוח, כשראה שכ-20 רצים חבר'ה רצים מאחורינו החל לסדר אותם לריצה במבנה וחסימת הרוח תוך תחלופה בשל כולם, וכאשר נחלש והחליט שהיום לא יהיו שיאים נתן מילות עידוד ושלח אותי קדימה - בקיצור אמיתי תודה גדולה . תודות נוספות לשי (שהודה לך נחשון שתי הודעות מעלי וכל מילה שם נכונה) וליותם ורדי שרצו איתי ממש עד הסוף - אז כן הצלחנו לרדת את ה-3:10 , תודה נוספת לאסף לבנה , תודה על הכל , ותודה גדולה ומיוחדת לחברי הטוב משה פרץ , שלמרות שהוא פצוע ולא רץ איתי באימונים הפעם תמיד היתה לו הסבלנות לקבל את הדיווח היומי על האימון, תמיד לכוון ולהדריך ותמיד להאמין בי ולצפות ממני ליותר תוך כיוון למטרות גבוהות - רק תהיה בריא .עכשיו ננוח קצת כי "קצת" כואב...דדי

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 11 ינואר 2008 10:12

מברוכ לרם רוחין, ששיתף אותנו כאן בהכנות שלו למרתון בכורה מרגש, וקטף את הפירות בדמות הצלחה יפה - 3:41. כל הכבוד.דדי, גיסר גדול כתמיד. הרגיש שזה לא היום שלו, אז עבד עבור אחרים, כל כך מתאים לו.אבל כמו שיעקב ציקורל פעם אמר לי על רצים במצבו, הוא היום כמו טייס סביב מהירות הקול. עד שלא יראה 2 חמישים ו..., דיר באלכ לתת לו מברוכים. אני פשוט לא מתעסק איתו.הרבה ברכות גם לך על מרתון בכורה מוצלח ומרגש.

omrihol
יצירת קשר:

הודעהעל ידי omrihol » 11 ינואר 2008 10:28

תודה נחשון. היה לי לכבוד ועונג לרוץ איתכם חלק גדול מהמסלול. העבודה המשותפת שלנו, הקלה עליי.ביום שאחרי התעוררתי עם רגשות מעורבים: מצד אחד, אני עדיין קצת מאוכזב, שנילי לא הצליחה להשיג את הקריטריון - אין ספק שיש לה את זה ברגליים, עכשיו רק צריך תחרות בתנאים טובים, והיא תעשה את זה. מצד שני, אני מאוד מחוזק מהנוחות שהרגשתי אתמול. מאוד חששתי לפני, ויצאתי מחוזק לקראת המשך ההכנות לפריז. עכשיו צריך לחזור להתאמן, ולהתרכז במטרה הבאה.אשמח לרוץ איתכם יותר (ולא רק בתחרויות..).מברוכ לכולכם על התחרות אתמול.עמרי

אלחנן
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אלחנן » 11 ינואר 2008 11:26

חברים, יש לי מברוכ בכיוון ההפוך דווקא.מברוכ על החלטה אמיצה!בני שפנייר יצא איתנו לחימום ברביעי בערב, מעד תוך כדי ריצה באחת מהאבנים המשתלבות שלא יישרו קו עם המדרכה,,, ונפגע בברכו.בבוקר לאחר בדיקה עם יוחאי לגבי מצב הברך, החליט בני בשעה 07:00 שאינו מתייצב לריצה ולא מסכן את הברך בבעיה חמורה יותר.מניסיון שלי ומהכרותי את האנשים, לא כל רץ היה מוותר לעמוד על קו הזינוק ולפחות לנסות.בני - החלמה מהירה, אין ספק שזה מאכזב למרות שאתה לקחת זאת בקלות יחסית.המרתון אחרינו והעתיד לפנינו.וכדבריך - "בשורות טובות".

eldarc
יצירת קשר:

הודעהעל ידי eldarc » 11 ינואר 2008 11:40

נחשון תודה רבה על הברכות. אני חייב להגיד שאני שמח בשביל בני על התוצאה, כמה שהוא היה צריך את זה, ועל חיים זרגרי כבר אין מילים, כל מרתון זה פשוט לא להאמין. יצא לי להשאר בטבריה עד הערב אתמול , אחרי שכל הבלגאן נגמר, ולדבר עם הקנייתים על מה שקורה שם, וזה פשוט מדהים, תארו לכם שאתם צריכים לברוח לכל מני מקומות בכדי להתאמן, אם בכלל אפשר. גם עכשיו שהם חוזרים הביתה לקניה, זה להגיע לניירובי משם כל מני מכרים שאמורים להבריח אותם בכל מני דרכים עד שיגיעו בביטחה אם בכלל הביתה. אז במסגרת הסבב ברכות אני רוצה לאחל להם חזרה הביתה בשלום, ושיחזרו לחיים נורמליים, 2 אימונים ביום וכו

עמרקרפ
יצירת קשר:

הודעהעל ידי עמרקרפ » 11 ינואר 2008 11:53

לרצי מועדון ארוחת הבוקר, כל הכבוד על עוד הופעה מופלאה. מעבר לרצים המקצוענים כמו נילי, סטאין, בימרו, וודאג' וכו', הרי שאתם ללא ספק מובילים כיום את הריצה למרחקים ארוכים בארץ.לאייל הראל, סחתיין על התוצאה, גם אם לא שיא אישי.אני חייב להוסיף את התוצאה של לוריס מנדלוביץ' לרשימה של נחשון, לדעתי (המשוחדת) בשקלול הגיל זאת אחת התוצאות הטובות ביותר שנקבעו אתמול, וכל הכבוד למאמנה עמית נאמן שהצליח להביא אותה למימוש הפוטנציאל.ולגביי, הוכח פעם נוספת שכשלא מתאמנים כמו שצריך (קצת בגלל תריאתלון אילת אבל בעיקר בגלל פציעות) אפשר לרמות את חצי המרתון אבל לא את המרתון.

חזור אל “מרתון טבריה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים