שלום לכולם!

זהו המקום להעלאת חוויות, שאלות, תגובות, הערות והארות בנושאים הקשורים לריצה. בין חברי המועדון יש מאמנים, רצים ותיקים, רצים פחות ותיקים אשר אוהבים מאד לרוץ ולדבר על ריצה. זוהי הבמה ואתם מוזמנים להעלות כל נושא העולה על דעתכם.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Idan
יצירת קשר:

שלום לכולם!

הודעהעל ידי Idan » 18 ינואר 2009 15:33

אני עידן בן 19 מירושלים מתגייס במרץ רץ כבר שנה וחצי עד הגיוס רציתי להעלות הילוך להשקיע יותר בריצה ולהגיע לעין גדיראיתי שיש לכם אימונים קבועים באוניברסיטה כל ראשון ושלישי..איזה סוגי אימונים אתם עושים בד"כ? יש תנאים מסויימים להצטרפות?ראוי שנער בן 19 יצטרף למועדון ארוחת הבוקר?תודה

סמל אישי של המשתמש
יורם
יצירת קשר:

שלום לכולם!

הודעהעל ידי יורם » 18 ינואר 2009 15:44

עידן, צור איתי קשר דרך האימייל באתר (בחלק התחתון של התפריט מצד ימין).אנחנו נשמח לעזור ככל שנוכל. לגבי שאלתך האחרונה, לא רק שראוי, אולי גם רצוי...לגבי פרטי ההצטרפות, זה בשלב האחרון.אנצל הודעה זו לגבי התקלות שקורות מדי פעם באתר בשבוע האחרון. הנושא בטיפול מול ספק האכסון. אני מקווה שהבעיה לא תחזור.יורם

erang27
יצירת קשר:

שלום לכולם!

הודעהעל ידי erang27 » 18 ינואר 2009 18:27

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>אנצל הודעה זו לגבי התקלות שקורות מדי פעם באתר בשבוע האחרון. הנושא בטיפול מול ספק האכסון. אני מקווה שהבעיה לא תחזור.יורם<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>יורם- דבר איתי אם צריך עזרה טכנית כלשהי.-ערן-

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “פורום מועדון רצי ארוחת הבוקר”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים