כולם כותבים על אובמה

"off topic" - בלבולי מוח שאינם קשורים לריצה
shohat
יצירת קשר:

כולם כותבים על אובמה

הודעהעל ידי shohat » 08 נובמבר 2008 15:13

הנה, תראו:http://obama2008.s3.amazonaws.com/headlines.htmlאז גם אני רוצה.לפעמים מספיק להיות אופטימיים, גם מבלי לדעת בדיוק מהו (אם בכלל) הבסיס לאופטימיות.לפעמים מותר להתרגש מסמליות, גם מתוך הכרה שלא מספיקה הסמליות.לפעמים מותר לעלות על ה - bandwagon עם חיוך, בלי לנסות להיות מקוריים, ציניים או חתרנים.לפעמים מותר, ולו לרגע, להאמין ברוח האדם וביכולתה לשנות.ותמיד, אבל תמיד, צריך לשמוח כאשר חובב כדרוסל רהוט וכריזמטי מהוואי, עם התמחות משפטית בזכויות אדם ואג'נדה בהתאם, מחליף צייד כסיל, שמרן טרחן, חובב כסף, נפט, נצרות אוואנגליסטית, תאגידי ענק ומלחמות. תקוותה של הדמוקרטיה נשענת על המנהיגות שהיא מצליחה לייצר, ויש צורך דחוף לתקן ולפצות על שמונה השנים האפלות.עכשיו, זו שעתה של התקווה. (ההיסטוריה מלמדת שהשעות האלה כמעט תמיד קצרות מדי, אז בואו נהנה ממנה כל עוד אפשר).

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

כולם כותבים על אובמה

הודעהעל ידי חלושעס » 08 נובמבר 2008 15:34

אוי ואבוי נחשון.לא להאמין שנלכדת ברשת של הלהג הפסאודו-ליברלי הזה. אגב, הכסיל מינה שני מזכירי מדינה שחורים, כך שייתכן שאת שינוי התפיסה צריך ליחס דווקא לו.אמריקה היא גדולה, עצומה, מרתקת ומאתגרת, אבל תמיד חיה בסרט. יותר נכון, בסיטקום.

shohat
יצירת קשר:

כולם כותבים על אובמה

הודעהעל ידי shohat » 08 נובמבר 2008 15:46

לקח פחות מעשרים ואחת דקות.הציניות החלה.אכן, W היה מופת לליברליזם.

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

כולם כותבים על אובמה

הודעהעל ידי חלושעס » 08 נובמבר 2008 15:54

נו באמת, זו חוכמה קטנה מאוד לחבוט בבוש. במיוחד מכל יושבי ברקלי ושות'. לא צריך להיות ציני. ההישג הוא אכן גדול, אבל הקתרזיס האמריקאי לנוכח בחירתו של אובמה הוא פשוט נלעג. הדרך לשוויון זכויות אמיתי עדיין רחוקה, ומסיבות השמחה (והשמחה לאידו של מקיין שהוא רחוק שנות אור מהשמרנות נוסח בוש) מזכירים לי איך בארה"ב, מדינת הפולנים, צריך לעטוף את בקבוק הבירה בשקיק נייר חום ומדוע כשמשמיעים את קורטני לאב קוראת על קברו הטרי של בעלה את מכתב ההתאבדות שומעים כל הזמן ביפים.וכשתהיה להם נשיאה השוביניזם ייעלם?כנראה שכן, אצלנו זה עבד. שאל את חנן.

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

כולם כותבים על אובמה

הודעהעל ידי חלושעס » 08 נובמבר 2008 15:56

ואם כבר אז כבר - להתלהב מבחירת אובאמה ולהיגעל מ"ואלס עם באשיר" לא הולך ביחד...

shohat
יצירת קשר:

כולם כותבים על אובמה

הודעהעל ידי shohat » 08 נובמבר 2008 16:46

"הדרך לשוויון זכויות אמיתי עדיין רחוקה".וואו. באמת. אתה חושב?"הקתרזיס האמריקאי לנוכח בחירתו של אובמה הוא פשוט נלעג".קתרזיס אמריקאי מתרחש כל פעם שנבחר MVP של הסופרבול. נדמה לי שבחרת נקודת זמן היסטורית לא נכונה, ובוודאי בהקשר תרבותי לא נכון, לגילויי לעג ציניקניים. במקרה הטוב (היותר סביר) אתה פשוט תופס כאן פוזה, לוקח צד מתוך מחשבה שאתה נשמע שנון. במקרה הרע אתה נכשל בהערכה לקויה מן היסוד של ההיסטוריה החברתית-תרבותית בארה"ב של חמישים השנים האחרונות (ולא נמשיך אחורה משם, כי זה יהיה קל מדי).ושל משמעות הבחירה הזו לאורה. אילו רק היית שואל מי ממשתתפי ה – March on Washington למשל. "וכשתהיה להם נשיאה השוביניזם ייעלם?"לא. אבל אני מבטיח לפתוח פוסט ב"עוף-טופיק"."הלהג הפסאודו-ליברלי הזה"כאן תצטרך להסביר לנו מה בדיוק "פסאודו" ומה בדיוק "ליברלי" בהתייחס למצעים של ג'ון מקיין מצד אחד לעומת אובמה מצד שני. תתחיל עם ההצהרה של אובמה על כוונתו ליישם ביטוח בריאות לכל אזרח (כמובן שאין לי מושג אם יוכל להוציא את זה אל הפועל, אבל זה כבר דיון אחר)."להתלהב מבחירת אובאמה ולהיגעל מ"ואלס עם באשיר" לא הולך ביחד..."לא יודע למה זה רלוונטי, אבל אם כבר, אז למה לא בכיוון ההפוך? את עמדתי בנוגע לוואלס עם בשיר הסברתי בפירוט יחסי. ראיתי בו עוות גרוטסקי של המציאות כדי לזעזע ככל הניתן. מכל מקום, שפוט דעה לגופה. אף אחד מאיתנו הוא לא פלקאט של סיסמאות.היות שקשה לי להאמין שנמצא בך תומך נלהב של מדיניות הרפובליקנים בשנים האחרונות, או שהיית נהנה יותר מקתרזיס נצחונו של מקיין, נותר לי רק להתפעל מהפגנת האנטי-אמריקאיות העקבית והבלתי מסוייגת שלך.רק שלא נמצא אותך בטעות מטייל עם הילדים לדיסנילנד (גם לא זה שפתחו בצרפת).

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

כולם כותבים על אובמה

הודעהעל ידי חלושעס » 08 נובמבר 2008 16:53

נחשון, אתה טועה. אני מעריץ את אמריקה, רק לא את זו שאתה מעריץ. אבל כשאני שומע כל מיני סמולנים ישראלים שכל הילדים שלהם נשואים לאשכנזים מתלהבים מהבחירה של אובאמה, נהיה לי עור ברווז.

shohat
יצירת קשר:

כולם כותבים על אובמה

הודעהעל ידי shohat » 08 נובמבר 2008 16:54

וטוב שאתה משליך את זה באופן ממוקד וספציפי.

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

כולם כותבים על אובמה

הודעהעל ידי חלושעס » 08 נובמבר 2008 16:58

מה לעשות נחשון, בחירה של פוליטיקאי לא גורמת לי לויברציות.ספר טוב כן. גם ארוחה טובה. תמונה יפה גם יכולה לעשות לי את זה.אפילו שיר.בחירה של פוליטיקאי שמאחוריו מערכת משומנת ואלפי יועצי תדמית, אעפעס, לא עושה לי את זה. 'צטערת.

רובי
יצירת קשר:

כולם כותבים על אובמה

הודעהעל ידי רובי » 08 נובמבר 2008 16:58

יש לי המון מה להגיד כאן אבל ניתן לכם להמשיך.אגב, מחר אני בשיקגו (קובי מוזמן לדמיין אותי רץ במינוס 2 מעלות), בעוד שבוע אני בוושינגטון.ולא - לא מדובר במסע בעקבות אובאמה.

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

כולם כותבים על אובמה

הודעהעל ידי חלושעס » 08 נובמבר 2008 17:00

רובי, נדמה לי שהפעם לשם שינוי אני בצד שלך, לא?(חסר לך שלא)

agroner
יצירת קשר:

כולם כותבים על אובמה

הודעהעל ידי agroner » 08 נובמבר 2008 17:02

אגב, נחשון, היורודיסני הוא לא יותר מחיקוי עלוב לדבר האמיתי, שאולי דווקא מחדד את ההבדל.... :-)

shohat
יצירת קשר:

כולם כותבים על אובמה

הודעהעל ידי shohat » 08 נובמבר 2008 17:33

יוסי, מה דעתך שנרד, לכבוד הנצחון של אובמה, על קוורטר פאונדר עם גבינה וגלידת סופט-סרב עם פאדג' חם וסוכריות אם אנד אם? אני מזמין. נו, אל תהיה כזה...

סמל אישי של המשתמש
חלושעס
יצירת קשר:

כולם כותבים על אובמה

הודעהעל ידי חלושעס » 08 נובמבר 2008 17:38

על אם אנד אם אני יורד רק עם גונן שגב.

רובי
יצירת קשר:

כולם כותבים על אובמה

הודעהעל ידי רובי » 08 נובמבר 2008 17:38

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>רובי, נדמה לי שהפעם לשם שינוי אני בצד שלך, לא?(חסר לך שלא)<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>פחות חשוב לי באיזה "צד" אתה.מה שחשוב בתור התחלה זה שהדעות מוצגות בצורה מנומקת.אני מודה - יש משהו מעט מרגש בבחירה של אובאמה, מי שהשורשים שלו רק במרחק שני דורות אחורה הם מאחת המדינות העניות בעולם. אבל ההתרגשות הזו לא נגזרת משום דבר קונקרטי שניתן לקשור אותו כהבטחה לעתיד טוב יותר.זה נראה שבמערכת הבחירות הנוכחית המפלגה הדמוקרטית בחרה בשני גימיקים כמועמדים - אשה, וגבר שחור. אלו לא האנשים המוכשרים ביותר שיכלו לצאת מתוך שורות המפלגה הדמוקרטית לתפקיד של ניהול העולם.מצד שני חייבים להודות שהילארי קלינטון כמו גם ברק אובאמה הם כמה רמות מעל הגימיקים המקומיים שראינו בראשות המפלגות השונות בשנים האחרונות (ר"ע עמיר פרץ וציפי ליבני שנוסף על העדר כישורים הם גם נעדרי כיוון).הנחמה היחידה שלי היא שלמפלגות הגדולות בארה"ב יש מסורת של המשכיות, וגם כשהנשיא הוא טירון הוא נהנה משורה ארוכה של יועצים שמכירים את המערכת היטב ושיש להם אג'נדה ברורה. וכן, אני בטוח שאם ברק אובאמה יהיה נשיא שייעז להיות מעורב ולפעול בצורה נחרצת בנושאים שונים, קרוב לודאי שמפעם לפעם הוא גם יכשל, ויתכן גם שבמקומות מסוימים הוא יפשל בגדול. ואז דינו יהיה להיות שנוא כמו בוש הבן.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “"עוף טופיק" - עוף ואל תחזור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים