"המדינה הזאת הופכת לחדלת פרעון"

"off topic" - בלבולי מוח שאינם קשורים לריצה
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

בני זר
יצירת קשר:

הודעהעל ידי בני זר » 02 דצמבר 2009 09:26

צר לי רובי,אבל לא מסכים עם עמדתך.דרך אגב,מהי?בעד או נגד ?

foggy1
יצירת קשר:

הודעהעל ידי foggy1 » 02 דצמבר 2009 09:48

אני יודע שאני נכנס עכשיו למסלול התנגשות אבל בכל זאת.נעשו טעויות רבות בנסיונות לשחרר את גלעד שליט, אבל את המערכה הזאת הפסדנו ותפסו אותנו עם המכנסיים למטה ולכן נגזר עלינו לשלם כל מחיר על מנת לסיים את הסאגה הזאת.קשה לי לראות קשר אמיתי בין שחרור שליט למוטיבציה של אויבנו לחטוף חיילים (היא גם כך גבוהה ביותר) או לרמת הסיכון אליה נחשף כמדינה עקב שחרור מחבלים מתועבים ככל שיהיו.לאחר שחרורו של גלעד שליט, יש להגדיר בחקיקה את המדיניות של מדינת ישראל לגבי שחרור חטופים ורצוי כמובן לשפר את התנהלות כוחות הביטחון בנושא חטיפות שכשלו בכל 3 המקרים האחרים במניעה ובטיפול שלאחר מכן.

רובי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רובי » 02 דצמבר 2009 09:49

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>צר לי רובי,אבל לא מסכים עם עמדתך.דרך אגב,מהי?בעד או נגד ?<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>בחייאת בני, מה זה כבר משנה מה העמדה שלי.העיקר שאתה לא מסכים איתה.

רובי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רובי » 02 דצמבר 2009 09:52

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>אני יודע שאני נכנס עכשיו למסלול התנגשות אבל בכל זאת.נעשו טעויות רבות בנסיונות לשחרר את גלעד שליט, אבל את המערכה הזאת הפסדנו ותפסו אותנו עם המכנסיים למטה ולכן נגזר עלינו לשלם כל מחיר על מנת לסיים את הסאגה הזאת.קשה לי לראות קשר אמיתי בין שחרור שליט למוטיבציה של אויבנו לחטוף חיילים (היא גם כך גבוהה ביותר) או לרמת הסיכון אליה נחשף כמדינה עקב שחרור מחבלים מתועבים ככל שיהיו.לאחר שחרורו של גלעד שליט, יש להגדיר בחקיקה את המדיניות של מדינת ישראל לגבי שחרור חטופים ורצוי כמובן לשפר את התנהלות כוחות הביטחון בנושא חטיפות שכשלו בכל 3 המקרים האחרים במניעה ובטיפול שלאחר מכן.<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>יש פוסט אחר שכבר דן בנושא ואשר כבר ננעל.אין טעם לנהל את הדיון הזה מחדשhttp://www.bc-running.com/topic.asp?TOPIC_ID=1058&FORUM_ID=14&CAT_ID=1&Topic_Title=%22%E3%E9%EC%EE%FA+%E4%E0%F1%E9%F8%22&Forum_Title=%22%F2%E5%F3+%E8%E5%F4%E9%F7%22+%2D+%F2%E5%F3+%E5%E0%EC+%FA%E7%E6%E5%F8

harels
יצירת קשר:

הודעהעל ידי harels » 02 דצמבר 2009 13:15

לאחר הליכתו מן העולם של עימאד מורנייההרים שמעון פרס טלפון להורים של עדי אביטן ובני אברהם ואמר להם משפט אחד:"אל נקמות ה'"יש לי הרגשה שהוא יחזור על המשפט הזה הרבה פעמים לאחר ביצוע העסקה לשחרור גלעד שליט.והאמת היא, שאין לי עם זה בעיה בכלל. נהפוך הוא.אני מוכן להתנדב להתקשר במקומו.

רונה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רונה » 02 דצמבר 2009 15:30

תסלחו לי מאד על רגשנות לא מתאימה ולא במקום ובטח שלא קשורה לריצה. אני אמא. יש הורה שמסוגל להסתכל בווידאו הזה של גלעד שליט שהוקלט אצל שוביו לאחרונה ושלא יחשוב שאין שום מחיר שיהיה מוכן לשלם בעבור שחרורו?? צר לי, זה כואב, אולי זה לא שקול, אולי זה לא הגיוני, אולי זה לא נכון. אבל אין מחיר עבור החיים של ילדינו. הבן שלי עומד להתגייס לצבא בעוד שלוש שנים. אם אני אמא של גלעד שליט היום, לא מעניין אותי שום דבר אחר מאשר שהוא יישב אצלי שוב לשולחן השבת ויאכל חמין וילך לנוח אחרי לילה של בילוי עם חבריו.אני מודה לאלוהים שלא אני צריכה לקבל את ההחלטה הזאת...

רובי
יצירת קשר:

Re:

הודעהעל ידי רובי » 23 אפריל 2012 17:26

<center>

</center>

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “"עוף טופיק" - עוף ואל תחזור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים