חזרתו של המוג'ו- סיפור בחמש תמונות

אתם מוזמנים להעלות כל נושא שעולה על דעתכם וקשור למרוץ המטרה של רוב חברי המועדון.
אתם מוזמנים להתאמן ביחד איתנו ולהצטרף לחוויה של אימונים קבוצתיים עם רוח, הנאה והשגיות.
רובי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רובי » 31 אוקטובר 2008 18:17

יפה מאוד אורי.תוצאה יפה (אפילו אם המסלול היה קצר:-)).התוצאה של נחשון לא מפתיעה. הוא סתם אוהב כל הזמן להתלונן על האין מוג'ו כמו איזו פולניה.מעניין עם עמית חישב היכן עומד ההישג של חצרוני.מדהים - לפני כמעט עשור וחצי, כשכבר אז חצרוני היה מאוד ותיק, רצנו כתף לצד כתף במירוץ אור-יהודה (35 דק' נמוך).כמעט כלום לא השתנה אצל האיש. שוב הישג מעולה של האיש על המגרש (הכמעט) ביתי.

urid
יצירת קשר:

הודעהעל ידי urid » 31 אוקטובר 2008 18:19

תודה לכולם.לקח הרבה זמן לרדת סוף-סוף מ-35 ד'. ראינו את זה באימונים, אבל (בייחוד אחרי מירוץ הספארי) אני מעדיף קודם לעשות ואחר כך לדבר על זה :-).נחשון, לעומת זאת, ממה שאני הבחנתי עשה עבודה מדהימה בקילומטרים האחרונים והקשים. היו הרבה פחות אנשים בינינו בקו הסיום מאשר בסיבוב.קצת על המרוץ,אני לא מצליח לחשוב על משהו שהיה לא טוב במרוץ היום.אולי זה שהיו מעט מדי מחלקי מים בתחנות (אני לא נתקלתי בבעיה, אבל כשהגיע מסה של אנשים...המסלול היה המסלול המוכר, והפעם הוא גם היה סגור כמו שצריך, בלי סלאלום מכוניות. קבלת המספר לפני והחולצות אחרי היו קלות ובלי תור. מרוץ מצוין.

רובי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי רובי » 31 אוקטובר 2008 18:26

"לקח הרבה זמן לרדת סוף-סוף מ-35 ד'."האתגר הלא פחות קשה אורי זה לכל הפחות לשמר את הרמה הזו :)שוב כל הכבוד. עשית כיברת דרך בשנה האחרונה.

עמית
יצירת קשר:

הודעהעל ידי עמית » 31 אוקטובר 2008 18:45

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>יפה מאוד אורי.תוצאה יפה (אפילו אם המסלול היה קצר:-)).התוצאה של נחשון לא מפתיעה. הוא סתם אוהב כל הזמן להתלונן על האין מוג'ו כמו איזו פולניה.מעניין עם עמית חישב היכן עומד ההישג של חצרוני.מדהים - לפני כמעט עשור וחצי, כשכבר אז חצרוני היה מאוד ותיק, רצנו כתף לצד כתף במירוץ אור-יהודה (35 דק' נמוך).כמעט כלום לא השתנה אצל האיש. שוב הישג מעולה של האיש על המגרש (הכמעט) ביתי.<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

עמית
יצירת קשר:

הודעהעל ידי עמית » 31 אוקטובר 2008 18:47

נכון, חישבתי. המרוץ העניק פרסים לשלושה ותיקים מצטיינים ואני חישבתי מי הם. ציון חצרוני עם 88.8% בערך ותוצאה ש"שווה" 29:44, שלומית רוזנפלד (אפליה מתקנת, מיותרת לחלוטין לדעתי), וירון כהן 85.4% .דב קרמר אהובכם פיגר מעט מאד עם 85.3%

Czerniak
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Czerniak » 31 אוקטובר 2008 18:51

וואלכ, אחרי כל זה ההישג האישי פחות מרשים, אבל סוף סוף חצי שנה אחרי שנדבקתי לעומרי הולצמן 8.8 ק"מ בהרצליה וסיימתי ב- 40:20, היום היה בהרבה יותר טוב, תקלה קטנה גרמה לכך שהפעלתי את השעון רק ב- 5:13 ולמרות קילומטרים קשים בשמיני ובתשיעי סיימתי ב- 39:37.

golano
יצירת קשר:

הודעהעל ידי golano » 31 אוקטובר 2008 18:54

אורי, אתה ממשיך לוותר לעצמך, בטלן.:) ה 35 הזה מרשים, הלוואי עלי עכשיו..

Czerniak
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Czerniak » 31 אוקטובר 2008 19:02

weepee, זמן צ'יפ(ס) - 39:30. :-)

shohat
יצירת קשר:

הודעהעל ידי shohat » 31 אוקטובר 2008 20:47

היה יום מוצלח לכוחותינו.אורי דרש כמובן לא הפתיע אף אחד, אבל אף פעם אסור לזלזל בשבירת "מחסום", בוודאי סמלי ועגול כמו 35 דקות. צריך גם לזכור, גם אם זכינו היום לתנאי מירוץ נוחים, שבכל זאת מדובר בתחילת העונה, ואורי עוד ידבר וישפר.עמית לא היה מרוצה במאה אחוז מהריצה שלו, אבל גם עבורו זה מירוץ ראשון אחרי זמן ולאחר התאוששות מפציעה, והוא נתן הופעה יפה עם סיום חזק ומשכנע. עוד קצת סבלנות והכושר הטוב יחזור.ברכות לאופיר על ה - sub 40 עם ספייר. כל הכבוד.חצרוני הוא תופעה. יצא לי גם לשוחח איתו לפני המירוץ. לא רק השראה כרץ, אלא גם אחלה בן אדם. אגב, בלילה לבן הוא קבע בערך 37:45 - סיים ממש יחד איתי.הקאם-בק של קרמר בתחילתו. מירוץ בכורה בינוני בסטנדרטים שלו ובדרישות הבלתי מתפשרות שלו מעצמו (אגב, עבר 5 ק"מ ב - 16:10 בערך, עם אורי בלטה, שגם נתן ריצה יפה).בני זר היה עקבי וחזק כהרגלו, למרות אימונים פחות ממוקדים בתקופה האחרונה. מהאנשים שיותר כיף לפגוש במירוצים (ובכלל).אסרט ממו שאנו כל כך מוקירים סיים שני כללי אגב.הריצה שלי היתה טובה מן המצופה. הרגשתי שבקילומטרים הראשונים ממש בלמתי את עצמי (היתה הרגשה שאנו רצים בירידה רצופה די מטורפת - ק"מ שני 3:20 ושלישי 3:27, אם מדוד נכון), וידעתי למה. הייתי על 17:37 בחצי הדרך, כך שבהתחשב בתנאי המסלול החצי השני היה לא פחות חזק. הפסדתי פיניש שעם יותר רעב ונכונות לסבול אולי הייתי יכול/צריך לקחת. בסך הכל המירוץ נותן לי הרבה אופטימיות לקראת ההמשך. היה די נוח, ללא יכולת ללחוץ הילוך נוסף. ברוח השירשור, בואו נגיד שזו "תמונה שישית".וזו התמונה השביעית (שתתגשם במהרה בימינו): חמישי בבוקר, פארק הירקון, מפגש לריצת טמפו בהשתתפות (ללא יוצא מן הכלל): גולנו, יוחקה', אורי, ציפצף (בקבע) ואנוכי. If you book them, they will come ברגע שזה יתממש, יסתיימו החיפושים אחר המוג'ו.

assafzim
יצירת קשר:

הודעהעל ידי assafzim » 02 דצמבר 2008 23:19

אפרופו מוג'ו, סיפור בתמונה אחת:אתמול בריצה לאורך החוף, מצאתי אותו! קבלו לינק[url="http://picasaweb.google.com/assafzim/Hires32892179_95#5275288972993947698"]המוג'ו[/url]

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “מרתון טבריה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 23 אורחים