יותר פרטים בבקשה על המועדון כמו שעות טלפונים וכו

זהו המקום להעלאת חוויות, שאלות, תגובות, הערות והארות בנושאים הקשורים לריצה. בין חברי המועדון יש מאמנים, רצים ותיקים, רצים פחות ותיקים אשר אוהבים מאד לרוץ ולדבר על ריצה. זוהי הבמה ואתם מוזמנים להעלות כל נושא העולה על דעתכם.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
zvi
יצירת קשר:

יותר פרטים בבקשה על המועדון כמו שעות טלפונים וכו

הודעהעל ידי zvi » 04 ינואר 2015 10:22

אני רוצה לעשות טריאטלון אשמח אם משהו מהקבוצה יוכל לכוון אותי יותר בבקשה ואיפה אתם מתאמנים מתי אני פשוט רוצה להגיע למרתו ירושלים

FinkinS
יצירת קשר:

Re: יותר פרטים בבקשה על המועדון כמו שעות טלפונים וכו

הודעהעל ידי FinkinS » 04 ינואר 2015 15:16

בשמחה!
פרטים על טריאתלון תוכל למצוא כאן: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98%D7% ... 7%95%D7%9F.
אני מכיר מומחה לטריאתלון, במיוחד מומחה להכוונת צביים. שמו צביקה פינקין והוא נוהג לא להופיע לאימונים באצטדיון גבעת רם בימי ראשון ושלישי ב-18:00.
אני יכול להציע לך להיות פייסר של הטריאתלון במרתון ירושלים, האם אתה מעוניין?

eldarc
יצירת קשר:

הודעהעל ידי eldarc » 05 ינואר 2015 20:03

נראה לי יש לכם וירוס בפורום

Issi
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Issi » 06 ינואר 2015 21:48

דברים שצריכים לסגור בארוחת שבת

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “פורום מועדון רצי ארוחת הבוקר”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים