שתי גדות לירדן...

"off topic" - בלבולי מוח שאינם קשורים לריצה
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
רובי
יצירת קשר:

שתי גדות לירדן...

הודעהעל ידי רובי » 09 אוגוסט 2009 11:04

יוסי, לא נורא, תמיד תוכל למצוא מסעדות צרפתיות טובות באזור מפרץ סן-פרנסיסקו.http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3759041,00.html ובינינו האוכל אף פעם לא היה משהו ב United Kingdom of Infidelshttp://www.youtube.com/watch?v=BlsjaG2ovQYהפקה בריטית אגב...

shohat
יצירת קשר:

שתי גדות לירדן...

הודעהעל ידי shohat » 09 אוגוסט 2009 11:20

זו אחת האירוניות המופלאות של החיים.אדם נוסע לגן עדן, במקום להתענג על המפרץ, על מטעמי ה - Fisherman's Wharf, על אריות הים שמשתזפים מתחת לכביש מס' 1, לhהנות מקצת שקט ושלווה (פאסיפיים-פאסיביים), הוא מחפש באופן בלתי פוסק מי יתווכח איתו פוליטיקה מזרח-תיכונית.לך תבין...אח שלי, קבל - http://www.youtube.com/watch?v=6LNEnQDvVyQאין מה לעשות, זה הישראלי שבך.

רובי
יצירת קשר:

שתי גדות לירדן...

הודעהעל ידי רובי » 09 אוגוסט 2009 11:34

זאת לא אירוניה נחשון.זו פשוט יכלת לשלב.גם היום, במקרה, אכלתי מהקלאמארי ב Fisherman's Wharf.הייתי מחליף את החוויה בביקור בפינתי בלי שום קשר לציונות - ברמה הקולינרית נטו.ואם רק היה גם קל למצוא כאן קפה טוב לקינוח.משהו רע קרה לאיטלקים שחיים כאן ברובע האיטלקי. יש בקושי בית קפה וחצי נורמליים בשדרת קולומבוס ...וגם שם הקפה לא מתקרב לזכרונות שלי מנאפולי.הם כנראה שכחו משהו בבית.בקיצור, סתם לצורך הדיון האקדמי זה מעניין אם יוסי היה בעל זכות הצבעה בצרפת, לאיזה מחנה פוליטי בצרפת הוא היה משתייך.

shohat
יצירת קשר:

שתי גדות לירדן...

הודעהעל ידי shohat » 09 אוגוסט 2009 11:47

או, עכשיו (עד למשפט האחרון) התחלת להיות מעניין.אתה צריך שקדי מרק? גבינה לבנה 9 אחוז? סמרטוט לספונז'ה? ביסלי גריל? קסטה מרובעת? במבה אדומה? משהו?עכשיו, אם היית קצת יותר מחושב, היית מתחנף ליוסי, נעזר קצת ברפול, מקבל פרצ'ייז משולב של לינא ומוסלין לסן פרנציסקו ומתחיל באמת ליהנות מהחיים.

רובי
יצירת קשר:

שתי גדות לירדן...

הודעהעל ידי רובי » 09 אוגוסט 2009 11:54

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>אתה צריך שקדי מרק? גבינה לבנה 9 אחוז? סמרטוט לספונז'ה? ביסלי גריל? קסטה מרובעת? במבה אדומה? משהו?<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>כל התשובות נכונות.אגב, חלק מהפריטים אפשר למצוא כאן ממש ליד הבית ב mollie stones אבל לך תשלם 7$ על שמיניה של קרמבו שמגיע לכאן רק חצי טרי.ובאמת שמעבר לאוכל זה נחמד לאתגר אנשים מול מערכת הערכים שלהם ...או לפחות זו שהם מצהירים עליה.תנסה את זה נחשון, זה מרזה.אני גם מאמין שזו דרך טובה להמנע ממצב שבו אתה מתעורר בוקר אחד ומגלה שככה פתאום, פוף!, העולם כפי שהכרת אותו השתנה לך בין האצבעות.חוץ מזה, יוסי התחיל עם כל הסיפור הזה.אני רק דואג לזה שזה לעולם לא יגמר :)אגב לינא, בספטמבר יש לך הזדמנות להזמין שם אותי לארוחת "טעימות".

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

חזור אל “"עוף טופיק" - עוף ואל תחזור”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים